Black Friday 2018: veliki vodič za kupovinu

• 5 Odgovora
  • 54 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline OP AlexY

• 618
  • Seeker of the Crystal
Čuvajte se G2A, cijene su jako niske jer keyevi znaju bit već iskorišteni i/ili kupljeni ukradenim karticama, a povrata para zapravo nema.

Inače, Sancta ima jako nisku cijenu za VR...  :hmm

*

Offline ikral

• 1729
VR u SD je odlična ponuda! Ipak, razmislite koliko ćete ga koristiti, moj skuplja prašinu.
Don't  call me Shirley

*

Offline Flipper

• 3277
  • Sarma!
Uf, ovo je odlično za VR. Ali, nemam para a kada sam imao para nisam ga kupio jer mi je iskreno previše kablova, žica i ne znam...što igrati? Iako sada ima stvarno veliki broj igara. Volio bih samo isprobati jer nisam nikada još isprobao.

Svaka cast na ovako detaljnom vodicu :)

takoder i mall.hr  isto odlicna trgovina.....mozda su malo sporiji sa dostavom ali zato imaju nekad stvarno bolesne popuste

*

Offline Tzereen

• 2316
  • Stilbuc lover
Oj, crni pe'če, od čijih popusta nam se oči beče. Ovdje smo već godine treće, a navala na internet uskoro kreće. 

Klikni ovdje kako bi pročitao cijeli članak na portalu!

O nama

Mi smo grupa zaljubljenika u videoigre i igranje, filmove i serije. Od kad smo krajem 2015. pokrenuli portal, vrlo brzo profilirali smo se kao najaktualniji gaming portal na ovim prostorima. Portal je nastao kao prirodni produžetak FFA foruma, koji je pokrenut početkom 2015. i vrlo brzo je postao najveće okupljalište gamera na ovim prostorima.

Prati nas

© 2014 - 2018 FFA.hr | Fair For All