Recenzija | Battlefield V

• 2 Odgovora
  • 71 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline OP Figo

• 456
  • you were born an original, don't die a copy
Rat, rat se nikad ne mijenja. Baš kao ni EA! Zamislite samo kakva je ovo igra mogla biti da je DICE imao više vremena za razvoj igre?!

Klikni ovdje kako bi pročitao cijeli članak na portalu!

Dice ima sasvim dovoljno vremena za razvoj igre.DICE je nesposoban napravit copy/paste neke stvari za koje netreba trosit vrijeme uopce.

Dobra recenzija. Očekivao sam ovakvo mišljenje. Zapravo pogledao sam već nekoliko recenzija i dosta su slične.
Ono što je meni najvažnije svi se slažete u jednoj stvari. Da je gameplay dobar.
Briga me za kampanju. Što se mene tiče nije je moralo ni biti. Ne zanima me niti battle royale previše.
Rush me zanimao dok je bio odličan u BBC2 i BF3. Ali pomirio sam se s tim da nista od toga moda.
Conquest i Grand Operations ce mi biti dovoljan.
Vazno mi je samo da je map pool dobar i da je gameplay dovoljno kvalitetan i zarazan da me vuče na igranje.
Cijena mi nije bitna - kupuje se.

O nama

Mi smo grupa zaljubljenika u videoigre i igranje, filmove i serije. Od kad smo krajem 2015. pokrenuli portal, vrlo brzo profilirali smo se kao najaktualniji gaming portal na ovim prostorima. Portal je nastao kao prirodni produžetak FFA foruma, koji je pokrenut početkom 2015. i vrlo brzo je postao najveće okupljalište gamera na ovim prostorima.

Prati nas

© 2014 - 2018 FFA.hr | Fair For All