Jel' živ taj Biomutant? Je, a dokaz tome je i novi video prikaz

• 5 Odgovora
  • 66 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline OP GM Yakuza_stinger

• 2924
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2018, 10:52:15 od FFA »
Srdačan pozdrav,
Yakuza_stinger.

*

Offline maverick

• 1677
bas sam  vidio tu igru neki dan da stoji na  gog pa sam malo prosvrljao po netu u radoznalosti. igra se cini kul, a moras biti vrlo spaljen da ju uporedjujes sa horajzonom. vise mi vuce na npr zeldu koliko god to mozda bilo cudno no dns se sve moguce usporedjuje i ljude to cini veselima pa nek im bude. igra izgleda sasvim pristojno i ne mora svaka imati top notch vizuale pobogu...

*

Offline GM Icek™

• 4450
  • Gaming kolekcionar
Tek ljeto? Fak...bio je placeholder datum 31.12.2018. i baš sam gledao uzeti Collector's Edition, ali mi se neda držati pre-order pola godine ili više.

*

Offline A Fenix

Meni je ovo jedna od najiščekivanijih igara i ovaj prikaz izgleda nevjerojatno dobro. Samo da smanje onog komentatora.

*

Offline GM Icek™

• 4450
  • Gaming kolekcionar
Meni je ovo jedna od najiščekivanijih igara i ovaj prikaz izgleda nevjerojatno dobro. Samo da smanje onog komentatora.
Jesi li vidio Mutant Zero? To bi moglo isto biti jebena igra.

*

Offline A Fenix

Jesi li vidio Mutant Zero? To bi moglo isto biti jebena igra.
Čak nisam na ovo obazirao pažnju ranije, a izgleda odlično.

O nama

Mi smo grupa zaljubljenika u videoigre i igranje, filmove i serije. Od kad smo krajem 2015. pokrenuli portal, vrlo brzo profilirali smo se kao najaktualniji gaming portal na ovim prostorima. Portal je nastao kao prirodni produžetak FFA foruma, koji je pokrenut početkom 2015. i vrlo brzo je postao najveće okupljalište gamera na ovim prostorima.

Prati nas

© 2014 - 2018 FFA.hr | Fair For All