Battlefield V je već sad snižen za 50%!

• 9 Odgovora
  • 123 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline OP A Fenix

Ako već ne želite sami kupiti igru, EA će vam je uvaliti za džabe.

Klikni ovdje kako bi pročitao cijeli članak na portalu!
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2018, 09:27:18 od FFA »

*

Offline GM Icek™

• 4450
  • Gaming kolekcionar
To za sada ili ne radi kako treba ili je laž za PS4. Dakle imam BF1 od prvog dana i uzeo sam sad BF4 ta £3.99 čisto zbog te 50% off akcije. Pokrenem BF1 i odem u tab Store, gdje lijepo piše ta 50% off akcija za BFV i kad kliknem samo mi ispljune da nema nikakvih akcija. Fuck you EA. Doduše, BF4 mi se još nije skinuo i instalirao pa je možda i zbog toga  xD

*

Offline Dom

• 3406
  • Pepe's second in command
Navodno se prodaje 30-40% slabije nego zadnji. Mislim da bi ova blagdanska sezona mogla bit zaokret u indutriji bar malo jer su vec tri AAA igre(bf,f76,cod) koje su isle izmisljat bijesne gliste dosta lose prosle na trzistu.
"Glasine se sire da je za rucak krompir pire"
                                                          General Two , 27.6.2016

To je i posten popust , kad vec gotovu igru kidaju na 5 "DLC-ova" ! Nadam se da ce naucit svoju lekciju , tako da BC3 izade kako bog zapovida :)

*

Offline Nexus

• 7035
  • Profesionalni #Pivač
Navodno se prodaje 30-40% slabije nego zadnji. Mislim da bi ova blagdanska sezona mogla bit zaokret u indutriji bar malo jer su vec tri AAA igre(bf,f76,cod) koje su isle izmisljat bijesne gliste dosta lose prosle na trzistu.
COD loše prošao na tržištu?

*

Offline Dom

• 3406

Gore od njihovih projekcija,a to je dns jedino bitno jer share holdere zaboli za to kaj je cod dao novu perspektivu za BR zanr.
                                                          General Two , 27.6.2016

*

Offline GM Icek™

• 4450
  • Gaming kolekcionar
Ma nabijem ih na kitu, 50% je samona Deluxe verziju koja je s popustom £40. Ma nema šanse da dam toliko za 50%. Stoka nisu mogli dati popust za normalnu verziju.

*

Offline Nexus

• 7035
  • Profesionalni #Pivač

Gore od njihovih projekcija,a to je dns jedino bitno jer share holdere zaboli za to kaj je cod dao novu perspektivu za BR zanr.
Čuj znamo da je COD u padu već 3-4 godine što se tiče prodaje, ali prodaja je i dalje dobra.
OK projekcije stoje, ali na kraju to neće previše značiti jer igra se i dalje prodaje po punoj cijeni, svi govore o njoj (pozitivno većinom), streama se na twitchu, a bit će i zarade od mikrotransakcija od battle royala.

Nije uopće za usporediti sa BF i F76 failovima.

Okej, definitivno ne otvaram ni jedan članak ikad više.
Citat: FensiSuperstar
Frende ja sam moderator. Eto ti mišljenja.
Ignore lista: Chono7, 19Marksman89, Dom

*

Offline Dom

• 3406

Čuj znamo da je COD u padu već 3-4 godine što se tiče prodaje, ali prodaja je i dalje dobra.
OK projekcije stoje, ali na kraju to neće previše značiti jer igra se i dalje prodaje po punoj cijeni, svi govore o njoj (pozitivno većinom), streama se na twitchu, a bit će i zarade od mikrotransakcija od battle royala.

Nije uopće za usporediti sa BF i F76 failovima.

Imas pravo nije tolko losa prodaja ,al nije ni dobra jer evo ga na popustu na bnetu upravo.
                                                          General Two , 27.6.2016

O nama

Mi smo grupa zaljubljenika u videoigre i igranje, filmove i serije. Od kad smo krajem 2015. pokrenuli portal, vrlo brzo profilirali smo se kao najaktualniji gaming portal na ovim prostorima. Portal je nastao kao prirodni produžetak FFA foruma, koji je pokrenut početkom 2015. i vrlo brzo je postao najveće okupljalište gamera na ovim prostorima.

Prati nas

© 2014 - 2018 FFA.hr | Fair For All