Activision i Bungie se razišli, Bungieju prava na Destiny

• 6 Odgovora
  • 83 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline OP Flipper

• 3285
  • Sarma!
« Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2019, 15:04:52 od FFA »

*

Offline OP Flipper

• 3285
  • Sarma!
Ovo je najbolja moguća vijest za Destiny i Bungie! Sad će tata pokazati kako se radi igra kad mu ne vise cijelo vrijeme nad glavom.

*

Online GM Icek™

• 4480
  • Gaming kolekcionar
Rijetki su studiji koji prave igre zbog ljubavi prema igarama. Velikoj većini izdavača je danas isključivo zarada i brojke na pameti, ne i kvalitetna igra. Slažem se sa Flipperom, najbolja stvar za Destiny je vratiti neovisnost studija, da devovi/gameri rade igru, ne neki tamo fiškali koji o gamingu znaju jedino kroz grafikone zarade u prvih 24/36/48 sati preordera.

*

Online Tzereen

• 2348
  • Stilbuc lover
E sad nek to napravi Blizzard ili nek zatvore butigu.

*

Offline OP Flipper

• 3285
  • Sarma!
Pa Activision sad realno ima samo jedan svoj vlastiti IP, a to je Call of Duty. Blizzard još uvijek "piči" po svome. 

*

Offline Dom

• 3498
  • Pepe's second in command
Izgleda da su veliki financijski problemi kod acti-blizz ekipe. Neki dan sam dobio survey od blizzarda di na neki nacin sugerira da bi moglo bit dodatnih cutova u HS-u(nije da i rade puno inace,svakih 4 mjeseca ekspanzija koja je svakom novom sve losija).

Doduše ovo mi je kao fanu Bungiea izmamilo osmjeh od uha do uha.
I've seen your kind, time and time again.
Every fleeing man must be caught. Every secret must be unearthed.

*

Offline maverick

• 1774
Dobra vijest, za promjenu.
Ignore lista: Tuhy, WooddieBone

O nama

Mi smo grupa zaljubljenika u videoigre i igranje, filmove i serije. Od kad smo krajem 2015. pokrenuli portal, vrlo brzo profilirali smo se kao najaktualniji gaming portal na ovim prostorima. Portal je nastao kao prirodni produžetak FFA foruma, koji je pokrenut početkom 2015. i vrlo brzo je postao najveće okupljalište gamera na ovim prostorima.

Prati nas

© 2014 - 2018 FFA.hr | Fair For All