Kad su saznali da više nisu dio Activisiona, zaposlenici Bungiea poludjeli od sreće

• 2 Odgovora
  • 101 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline OP Flipper

• 3285
  • Sarma!
Sreća i veselje, no je li baš Activision kriv za sve?

Klikni ovdje kako bi pročitao cijeli članak na portalu!

Iskreno i sam da sam dioničar bolio bi me živo racku za fanove. Igre su posao, igre su biznis kao i sve ostalo. od ljubavi se ne živi jbg.
Bungie da je znao/mogao isporučiti bolju igru tj. Destiny sigurno bi to i napravio. Acti im je dao silan kapital, da se razmašu kako znaju i umiju. Da je nekom drugom to palo šaka vjerujem da bi dobili čudo od igre.
Ovako me je Bungie zahebao x2, treći put sigurno neće.. nabijhem ih na qurac i njihov Testiny

To sve što se događa se polako naziva novi Video Game Crash. U zadnjih godinu dvije dana sve velike gaming kompanije vuku odluke koje ih stoje reputacije/novaca i sličnog. Prvo EA, pa Bethesda, sad Activision itd.
Srdačan pozdrav,
Yakuza_stinger.

O nama

Mi smo grupa zaljubljenika u videoigre i igranje, filmove i serije. Od kad smo krajem 2015. pokrenuli portal, vrlo brzo profilirali smo se kao najaktualniji gaming portal na ovim prostorima. Portal je nastao kao prirodni produžetak FFA foruma, koji je pokrenut početkom 2015. i vrlo brzo je postao najveće okupljalište gamera na ovim prostorima.

Prati nas

© 2014 - 2018 FFA.hr | Fair For All