Što se trenutno igr...

[Istakni] Što se trenutno igra i što se zadnje odigralo?  

Stranica 141 / 142

FicoLegend
Moderator
Objavio/la: Solid Snake

Zadnje odigrano: RE2

Trenutno zadnji tjedan skidam demo gluposti sa storea jer nemam volje za ništa drugo dok čekam da dođe DMC 5.

Zaigraj Stardew Valley da se opustiš. 🙂

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 18. ožujka 2019. 12:24
Objavio/la: Brijac

Ajde vratio si mi želju za igrom nakon što je splasnula kad sam vidio Weky-ev komentar.

Što se tiče horora, definitivno je strašna, oni zvukovi koji me cijelo vrijeme prate.. uff

Nije Alien loš, ali dobar je primjer onoga što pišemo zadnjih dana.

Alien je čisti plod ljubavi, savršeno prenesena atmosfera, dizajn ambijenta i grafika koja je i danas prva liga. Vidi se da su svaku sekundu filmskog serijala proučavali satima da bi dobili ono što žele.

Međutim, negdje usput, dogodila se igra. Budući da mora biti igra, mora imati repetativne mehanike, hrpu random postavljenih protivnika (androida) i hrpu drugih jako loših gameplay dizajnerskih odluka. Trebala je biti više avantura, a manje šuljačina tipa Amnesia i sl. Kao takva, djeluje jeftino, umjetno produžena i na kraju je igra ubi bože dosadna.

Vidjet ćeš s vremenom, kad prođe prva ljubav s nenadjebivom atmosferom.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 18. ožujka 2019. 13:58
Munja i Shtiri se sviđa

Ti si debil

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 18. ožujka 2019. 21:54

Mislim da se ni razvojni dev Creativea ne bi ovako uzrujao. U mad, burke?

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 18. ožujka 2019. 22:30
member i Shtiri se sviđa
FicoLegend
Moderator

Dosta vrijeđanja, smirite tenzije.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 19. ožujka 2019. 0:07

@ficoLegend Tiše, ne želiš da nas viper čuje 🤣 

Moraću isprobati, jel ovo samo za pc? 😀

Ova tema je mijenjana prije prije 1 mjesec od Solid Snake
OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 19. ožujka 2019. 12:00
FicoLegend se sviđa
Objavio/la: Shtiri

Zelda Breath of the Wild i Tetris 99, ovisino o dostupnom vremenu i raspoloženju. Portable mode Switcha je vrhunska stvar, šteta što je Nintendo a ne PlayStation.

Uzeo sam sinoć Nintendo online 7 dana trial + mjesec. Probao sam nekoliko rundi Tetrisa i ful je zabavan online. Tko bi rekao xD Najbolje mjesto mi je ulazak u to 25.

Btw prošle godine sam prešao samo četiri igre: Sotc remake, God of War, Rime, Spiderman - nikad u povijesti svoje gaming karijere nisam trako malo.

Ove godine sam se vratio na "pravi" put. Zadnje šta sam prešao: Resident Evil 2 remake (oba lika) Spyro 1 i 2 reamke, ABZU, BioShock 2: Minerva's Den (super mi je dlc) i Super Mario Odyssey.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 20. ožujka 2019. 7:44

Nisam ni ja bio niš bolji prošle godine, ne mogu se sjetit kaj sam odigrao osim God of War.

I mislim da sam Guacamelee reprizirao.

Kad će nova soulsborne igra, dosadno je.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 20. ožujka 2019. 12:46

Ja nisam godinama igra više od par igara godišnje, i to uglavnom replaya starije. I onda bum, od desetog miseca odigra 12 igara, trenutno na 13-oj ako ne zaboravljam nešto. Uglavnom sve kraće igre, ali svejedno.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 20. ožujka 2019. 13:08

Meni je zadnjih godina nekakav prosjek 10 igara godišnje.

Kad će nova soulsborne igra, dosadno je.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 20. ožujka 2019. 13:21

Ja sumnjam da prođem godišnje više od 5-6 igara, možda ove godine popravim prosjek.

Zadnje sam odigrao ME: Andromedu, trenutno prelazim RDR 2 i kada je TV u boravku zauzet, na PC-u Ghost Recon: Wildlands. Na kraju me onaj Thronebreaker ipak nije ulovio, kartaške igre kod mene valjda ne klikaju.

The greatest teacher, failure is.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 20. ožujka 2019. 13:50

Far Cry 3: Blood Dragon (PS3)

Solidan spin-off na Far Cry 3. Ne bi bilo loše da im daju da napravu punokrvni nastavak u stilu u kakvo rade spin-offove (Blood Dragon, Primal, New Dawn).

7/10

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 20. ožujka 2019. 18:54

Wolfenstein: The New Order odigran. Solidan gameplay, ima dobrih scena i sviđa mi se kako su dijalozi napisani, priča ok valjda, dosta detalja i pozadinskih pričica između misija...a opet nekako zaboravljivo. Mislim da je tip igre koji bi mi bija puno napetiji prije desetak godina. The New Colossus ću eventualno odigrat ali ne odma.

Sljedeće je vjerojatno Far Cry 5 ili AC Unity.

Ova tema je mijenjana prije prije 1 mjesec 2 times od Shooter
OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 22. ožujka 2019. 21:46

Nekoliko dana sam proveo igrajući F-Zero GX, većinom u Grand Prix modu te nešto u Story modu. No, kako je ova vožnja za hardkoraše (u koje ne pripadam) ili one koji imaju puno volje i vremena ponavljati jednu te istu stazu, vjerojatno ju neću nikad kompletirati.
Stoga sam započeo Metal Gear Solid: The Twin Snakes. Original sam odigrao samo jednom na PS-u, tako da sam već dosta toga zaboravio. I ovaj remake je uživancija, a trenutno sam u dijelu nakon Tank bossa (u nešto iznad 2 sata vremena).

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 28. ožujka 2019. 20:22

AC Unity ili Syndicate?

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 30. ožujka 2019. 21:34

@Shooter Syndicate je bolji po gameplayu ali treba i Unity odigrati zato bi ga ja prvog, što ću i napraviti. Tek tada (nakon Syndicate) ću igrati Origins i Oddisey. Jebiga, brže izdaju igre no što ja igram ali uspio sam sve main dijelove završno s četvorkom preći. Btw trojka je došla u Remastered verziji pa ako nisi...

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 30. ožujka 2019. 22:08

I ja ostavljam Origins i/ili Odyssey za posli, sad se samo mislim koju ću između ove dvi pa me zanima preporuka od nekog ko ih je obe odigra.

Inače, završija sam Far Cry 5. Stvarno dobar gameplay, obožavam kako mogu osjetit da mi lik ima težinu i sve mogućnosti pri osvajanju neprijateljskih bazi. Bilo je više kaotičnih i ekstremno zabavnih situacija kad se toliko toga samo tako poklopilo, uključujući savršeno prigodnu muziku ka šlag na kraju. Svit je grafički impresivan sa dosta predivnih lokacija i prizora, ali opet nekako mrtav i često prazan. Story trenutci kad dođu su prezentacijski vrhunski - sve od glume i samih monologa, pa do animacija, muzike i kamere. Ali princip sa random počinjanjem glavnih misija tako da te otmu i pobigneš 15 puta tokom igre, to je moglo bit puno bolje koncipirano. I sama priča u globalu je mlaka, kraj bi me vjerojatno uvatija nespremnog da nisam vidija New Dawn, ovako jbg.

Ova tema je mijenjana prije prije 3 tjedna 2 times od Shooter
OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 30. ožujka 2019. 23:06

AC III remastered, uzivam u igri kao kad sam ju igrao prvi put. Vec sam dost toga zaboravio, al i dalje vidim zast mi je ovo najbolji AC

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 30. ožujka 2019. 23:13
FicoLegend se sviđa

Počea Assassin's Creed Unity prije par dana. Sve postavke na ultra osim anti-aliasinga, a igra izgleda ovako:

Čua sam dosta dobrih stvari o grafici ove igre a ovo je sve samo ne dobro. Pa se pitam je li normalno ili je neki problem s moje strane.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 3. travnja 2019. 19:53

Igram jebene Simse 2 radi cure i nazalost moram reci da su ostali zarazna stvar za izgubit sat vremena.
Osim toga, igrao sam Deus Ex i Bioshock serijal u zadnje, nije mi zao ni sekunde, stvarno jebene stvari, a u planu sam imao i uzeti 3DS ako uspijem pa odigrat nekoliko stvari koje nikada nisam imao prilike do sad

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 8. travnja 2019. 1:26
FicoLegend
Moderator
Objavio/la: Shooter

Počea Assassin's Creed Unity prije par dana. Sve postavke na ultra osim anti-aliasinga, a igra izgleda ovako:

Čua sam dosta dobrih stvari o grafici ove igre a ovo je sve samo ne dobro. Pa se pitam je li normalno ili je neki problem s moje strane.

Evo usporedbe radi Syndicate kako meni izgleda na najjačem. Nažalost, nemam Unity spremljene slike nigdje pa je ovo najbliže što mogu staviti za usporedbu. Računaj isto tako da je Unity 5 godina star, a Syndicate 4. 🙂

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 8. travnja 2019. 2:34

A tu su negdi, znači. Teksture svega šta je više od stotinjak metara dalje od tebe su ajme, ali sam se sad već i navika. Plus više sam po ulicama nego na krovovima pa mi je tako dosta bolji doživljaj.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 8. travnja 2019. 4:09

Crysis počeo sinoć, onaj prvi.

Na poslu se sjetio kako mi je to bio jedan od boljih FPS-ova u ono vrijeme pa počeo guglat i sjetio se priče, Nomada, Propheta.. došao kući s posla sinoć i instalirao. Kad se sjetim kad smo u školi bili face ako smo uopće mogu pokrenut Crysis na PC-u, a sad sve na max bez problema ide.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 12. travnja 2019. 18:18

Ako ti se igra pretvori u uspavanku (za što su dobre šanse), sjeti se da je ekspanzija Warhead kudikamo bolja od osnovne igre.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 12. travnja 2019. 19:02

Budemo vidjeli, ali planiran odigrati sve dijelove redom kad sam već krenuo s jedinicom 🙂

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 12. travnja 2019. 21:48
Stranica 141 / 142

Back to top button
Close
Close

Pričekajte

Prijava ili Registracija