[Istakni] PS Store & PSN  

Stranica 122 / 122

Pozdrav svima,

naišao sam na problem o kojem se je i prije pisalo, ali ne mogu sada naći tu raspravu.

Naime, PSN je dao mogućnost promjene Store-a kod kupnje igara. Moj account je na UK, a htio bi kupiti igru na našem store.u.
Probao sam onu opciju Storefront Country, ali kada promijenim piše mi da nemam mogućnost kupovine i da se pokušam vratiti na izvorni Store.

Da li je to moguće ili ipak nije?

Hvala unaprijed na pomoći!

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 15. ožujka 2019. 10:42
viper89
Moderator

kolko sam ja skuzio to nista ne radi tj ne mozes nista kupit ni skroz prebacit store

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 15. ožujka 2019. 10:48
Torla se sviđa

Hmmm, sad sam gledao na pcgamesupply bonove za UK account.

Imaju samo po 25 funti, a meni bi trebalo 60.

Jel ima neka druga stranica gdje ih se može kupiti?

Ili neki drugi način kupnje igre direktno sa store-a?

Ova tema je mijenjana prije prije 1 mjesec od Torla
OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 15. ožujka 2019. 11:04
Objavio/la: rjuzbasi

@Torla

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-cards/l/uk?%2Fplaystation-network-psn%2Fpsn-cards=

Muchos gracias Senior !!!

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 15. ožujka 2019. 12:26
rjuzbasi se sviđa

Zanima me nešto u vezi DLC-a. Ako imam npr Spider-Mana na disku, je li bitno na kojem accountu/regiji kupim DLC?

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 21. ožujka 2019. 0:21

Da. Moraju se podudarati regije.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 21. ožujka 2019. 0:59
Objavio/la: ikral

Da. Moraju se podudarati regije.

Znači ako je disk kupljen u HR, DLC mogu kupit na bilo kojem store-u u europi, ne mora bit baš HR?

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 21. ožujka 2019. 11:13

Mislim da da, ali provjeri kod igre (ono BCS0123 ili koji već ima), možda postoje iznimke.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 21. ožujka 2019. 15:24

Provjerio, po svim informacijama na netu ne bi trebalo bit problema 🙂

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 21. ožujka 2019. 21:46

The Surge i Conan Exiles free za travanj.. meh

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 27. ožujka 2019. 16:58

Meni je to super zapravo jer samo bi mi jos falilo da i ovomjesecne igre moram odigrat. Ove 2 me ne zanimaju tako da ne moram brinut.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 28. ožujka 2019. 0:03
Milicevic87 se sviđa

Tek sam sad vidio da je Conan Exiles trenutno na March Madness akciji za 160 kn.

Baš ga je Sony znalački metnuo ekipi koja ga je kupila ovaj mjesec, svaka čast...

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 28. ožujka 2019. 17:43

Bez brige, i ova druga igra je trenutno na saleu. Taj primjer je još gori, jer će dati osnovnu igru, a na popustu je i gold edition sa svim dodacima.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 28. ožujka 2019. 18:12

Drž'te me, nije mi dobro. 🙂

Bar se do sada moglo na to računati, tj. mogao si uzeti nešto na akciji jer si znao da to bar par mjeseci neće doći na PS+, ovo baš nije lijepo od njih, da se blago izrazim. 🙂

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 28. ožujka 2019. 18:27

A realno sve je stalno na saleu. Mislim da je PSN postao gori (bolji?) od Steama po tim saleovima.

Kad će nova soulsborne igra, dosadno je.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 28. ožujka 2019. 20:41
Objavio/la: Shtiri

A realno sve je stalno na saleu. Mislim da je PSN postao gori (bolji?) od Steama po tim saleovima.

A je da, al da baš stave free igre koje su na trenutnom sale-u brutalno snižene.. a ima igara koje trenutno nisu na sale-u.

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 28. ožujka 2019. 21:55

😡 😡 😡 

Imam 80 igri na Storeu na wishlisti, sumnjam da NIJEDNA nije na akciji, pa se zapravo pitam zašto su to promijenili. (vidi se samo trenutna cijena, jel)

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 6. travnja 2019. 13:40

Kad sam počeo ponovno igranje P5 stavio sam si i Yusuke temu, ali što sam danas našao jao. 

Eruyt Village FFXII temu. Kakva melodija, a i tema je sjajna. 

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 12. travnja 2019. 21:04

Kaj je sa Store-om opet??? Pokušavam napravit kupnju putem PC-a, upišem kod sa poruke, ali kad upišem CVV onda mi neda dalje..?

OdgovoriCitiraj
Objavljeno : 22. travnja 2019. 15:14
Stranica 122 / 122

Back to top button
Close
Close

Pričekajte

Prijava ili Registracija