Lewis Hamilton zvijezda je Gran Turisma Sport

I dok mu se smiješi četvrta titula prvaka Formule 1, Hamilton ima vremena pomagati pri razvoju GT Sporta.

Napisao  Petak, 13 Listopad 2017

Tek ostaje za vidjeti može li pri kraju sezone Vettel nekim čudom ili spletom (ne)sretnih okolnosti upropastiti slavlje Lewisu Hamiltonu (pratite temu na FFA forumu, pa ćete sve saznati na vrijeme, uz poslovično najstručnije moguće komentare naših članova), a njemu je dodijeljena bitna uloga u nadolazećem Gran Turismo Sportu.

Polyphony Digital, na čelu s Kazunorijem Yamauchijem, angažirao je Hamiltona za važne im stručne savjete koji su im pomogli kod razvoja same igre, no znamo da će ipak njegov doprinos biti najveći na marketinškom planu zbog njegove popularnosti i medijske eksponiranosti (znamo da mu ovo nije prvi izlet u svijet video igara jer je prošle godine gostovao u COD-u).

I dok traju mnoge rasprave o manjku sadržaja i samoj kvaliteti Gran Turisma Sport, nova inačica (teško je ovdje upotrijebiti riječ nastavak) simulacije vožnje na kojoj su mnogi od nas odrasli, izlazi veoma brzo - 18. listopada, naravno, samo za PlayStation 4.

Nexus
2017 Lis 13 01:04:58 PM
Quote:
Tek ostaje za vidjeti može li pri kraju sezone Vettel nekim čudom ili spletom (ne)sretnih okolnosti upropastiti slavlje Lewisu Hamiltonu (pratite temu na FFA forumu, pa ćete sve saznati na vrijeme, uz poslovično najstručnije moguće komentare naših članova), a njemu je dodijeljena bitna uloga u nadolazećem Gran Turismo Sportu.


Dobar shout out  :P :D
Ulogiraj se da bi komentirao.