[Zatvoren] Blebetaonica  

Stranica 311 / 792

theMarko
0 XP-a
Rank: Nula
Član: prije 4 godine
Objave: 2096
26. siječnja 2016. 0:09  

I vladu 😀 što se čudiš. Što ti to smeta antikristu?!
Umro sam danas na tv-u kada je neka baba rekla: najlijepši trenutak je bio vraćanje križa na zid u ministarstvo. Jbt koji imbecili, kao da to rješava probleme. Neam ništa protiv doma na zidu (moja stara je stavila veći od onog koji bi kerum gradio) ali cirkus raditi od toga.

Tapatalk/M4 aqua

Fenix
Admin
6307 XP-a
Rank: 15
Član: prije 10 mjeseci
Objave: 9706
26. siječnja 2016. 10:02  

Vi koji ste u ZG. Koji k.. ovo smrdi?

ZoNTrA
0 XP-a
Objave: 6208
26. siječnja 2016. 11:45  

U kojem kvartu?

theMarko
0 XP-a
26. siječnja 2016. 11:48  

Pešćenici :roll

Ovdje nam žive ministri a još bi im smanjivali plaće. Pljuc

Tapatalk/M4 aqua

Fenix
Admin
6307 XP-a
26. siječnja 2016. 13:17  

U kojem kvartu?

Nekakav smrad je bio sve od City Centra East pa do Vrbana gdje radim. Nije se dalo disat...

ELECTRONICUS
43 XP-a
Rank: 1
Objave: 1340
26. siječnja 2016. 13:19  

Nekakav smrad je bio sve od City Centra East pa do Vrbana gdje radim. Nije se dalo disat...

Imam danas nekih problema sa želucem.

Sorry.

FicoLegend
Moderator
1707 XP-a
Rank: 9
Objave: 5010
26. siječnja 2016. 15:40  

Bujanec išao u prosvjed pa je možda to.

Dom
 Dom
0 XP-a
Objave: 3823
26. siječnja 2016. 16:40  

Tko je za malo Unreal Tournamenta sutra? Podic cemo server pa nabacit

Di to ? Koji UT ?

“The problem with free speech is that it was never meant to go electric. It’s an acoustic art – it’s meant to be spoken” - Colin Quinn

Yakuza_stinger
Moderator
2455 XP-a
Rank: 10
Objave: 5235
26. siječnja 2016. 18:38  

Onaj osjećaj kad satima tandrčeš po kodu jer tražiš rješenje problema, a rješenje je samo promjenit jedan broj.. Pa sunce ti milo.

ZoNTrA
0 XP-a
26. siječnja 2016. 18:47  

[member=176]theMarko[/member] - jesi se pridružio Bujkiju u mimohodu?

theMarko
0 XP-a
26. siječnja 2016. 18:50  

Ne. Išao sam po potpise i na vježbe. Ali podržavam to što su rekli istinu, ali ne podržavam performans i uvrede

Tapatalk/M4 aqua

Anoniman
Član: prije 50 godina
Objave: 0
26. siječnja 2016. 20:13  

Heat
 Heat
566 XP-a
Rank: 5
Objave: 3222
26. siječnja 2016. 20:27  

Vidio sam to prije na fejsu i prvi komentar dolje "zna se ko je počeo rat - Srbi" 😀

theMarko
0 XP-a
26. siječnja 2016. 20:58  

Barem nije dosadno u Hrvatskoj ovih dana.
Zabavljaju nas kojekavi dileri drogom, likovi koji žive u poljskom wc-u, ustaše-partizani i to. Štaš' bolje ae
Jesi otkrio smrad Fenix 😀 DA saznamo tko to proizvodi majku mu  :roll

Heat
 Heat
566 XP-a
26. siječnja 2016. 22:30  

štae pićke

Raziel
26 XP-a
Objave: 3170
26. siječnja 2016. 22:42  

štae pićke

Heat
 Heat
566 XP-a
26. siječnja 2016. 23:37  

theMarko
0 XP-a

buz
 buz
52 XP-a
Objave: 2231
27. siječnja 2016. 15:20  

theMarko
0 XP-a
27. siječnja 2016. 15:27  

Kao da su snimili u kladari kada igra za 500 :roll

Raskurotina
0 XP-a
Objave: 32
27. siječnja 2016. 16:48  

AND OSCAR FOR MOST STUPID GUY GOES TO: :congratulations

Tzereen
1651 XP-a
Rank: 9
Objave: 2946
27. siječnja 2016. 21:10  

[member=84]Tzereen[/member] tko (ti) je ovo?  :roll

http://www.index.hr/black/clanak/otkrivamo-nepoznate-hrvatske-ljepotice-sandra-cerin/866574.aspx

Ne znam ko je 🙂 Jel čudno ak se napalim na nju? Možda mi je rod 😀

Btw, evo me!! 🙂
Novi komp je tu! Sve spremno! (dobro, nije još, trebam još sve živo poinstalirat gore...)

Fenix
Admin
6307 XP-a
27. siječnja 2016. 21:38  

🙁

Zaboravili smo skroz na naš rođendan 🙁

Otvorio bi posebnu temu i nekako proslavili, ali sad je prekasno. Bio je to prije 2 dana, 25.1 je bio naš drugi rođendan.

25.1. je bio dan kad smo podigli forum, a ovo je prvi post:

[spoiler=PRVI POSTOVI](vi koji ocekujete nesto duboko i classy, razocarat cete se)[spoiler=ZBILJA PRVI POSTOVI]

Pederi, ovo samo mi vidimo 😀

Ovdje se mozemo dopkati, sto i kako dalje...

Only for pedejs 😀

pa meni je ovo super, malo topica, full jednostavno i pregledno

koji nam je sljedeći korak?

definitivno bi se morali dogovoriti i uskladiti oko pravila, a i oko kriterija za 'dolazak' ovdje

[/spoiler][/spoiler]

A onda smo se krenuli dopisivat, osmisljat FFA Library. Isti dan navecer smo poslali prve pozivnice, a [member=5]Blitz[/member] je bio prvi koji se registrirao. U narednim danima smo gradili biblioteku igara, slagali nepogresiv sistem medjupovjerenja clanova, kupovali zajedno PlayStation digitalne igre, da bi danas popis igara bio uistinu ogroman, te i dalje Library zivi punim plucima. Clanovi Libraryja znaju 😉

Godinu i pol smo bili iskljucivo forum za razmjenu igara, a na Rebootu je bio nasa baza gdje smo pisali o svemu ostalome. FFA je nastao iskljucivo kao prirodni produzetak Reboot forumu, gdje smo svi bili izrazito aktivni, ali administracija nije imala sluha prema nasim teznjama za sigurnijim gameshareom. Clanovi su na FFA bili pozivani prema pouzdanosti kakvu su imali na Rebootu i to je odlicno funkcioniralo. S vremenom se stanje na Rebootu pogorsavalo, forum je redovito padao, tehnicki je bio u rasulu, moderatora je bilo premalo, a rasprave su isle u krivim smjerovima. Nekako prirodno, bez forsiranja, clanovi Libraryja su poceli pisati o igrama, raspravljati i voditi kvalitetne rasprave i to bez ikakve posebne moderacije, unutar jednog jedinog podforuma... [member=6]Dabar®[/member] i [member=69]CroZac_Drake[/member] su bili postavljeni kao prvi moderatori, danas su jos uvijek tu, bit ce i dalje a uvelike su zasluzni za ovo sto je FFA forum danas.

Dok je Reboot forum onda sve vise i vise propadao, stigao je prijedlog da razvijemo pravu gaming komponentu foruma. U trecem mjesecu prosle godine pojacali smo se sa [member=97]Solid Snake[/member] i [member=46]viper89[/member] (a kasnije i s [member=111]Chono7[/member]), napravili raspored foruma kakav poznajete i danas, poceli slati pozivnice i ostalim clanovima za koje smo mislili da su zeljni kvalitetnih rasprava i to se pomalo zakotrljalo. Pozivali smo ekipu na "ozbiljan" forum, upozoravali da se nece tolerirat pizdarije i stvarno smo dobili jedan forum gdje moderatorski skoro pa ni nemamo posla. Jedino nas [member=13]PS2MASTER[/member] tu i tamo raspizdi, ali ukrotimo mi njega 😀

Nakon dugo godina gazenja, jos od Gameplaya imamo svoj forum, svoja pravila i radimo sto zelimo na njemu. To je bilo super, a i dalje je.

Nedavno smo krenuli i sa portalom, on je malo manje super od foruma. Na njemu radimo od jutra do mraka, improvoziramo, zivciramo se (za razliku od moderacije foruma), trosimo svo svoje slobodno vrijeme, ali i dalje radimo za svoj gust, vidi se u svakoj raspravi i pokojoj preprici koliko nam je stalo. Ipak vas necu vas previse pilat s tim, ipak slavimo FFA Forum. Lijepo je je vidjeti FFA Community kao jednu cjelinu.

Prosle godine sam vam za rodjendan poklonio kompletan redizajn foruma. Ove godine malo kasnim, ali ocekujte uskoro velike novosti na portalu i forumu. Svo vrijeme koje uspijem uhvatit trosim na to, a ovaj teaser (koji to skoro nije) smatrajte ekskluzivom posto ni FFA Teamu nista ne govorim 😀

Post nedostojan drugog rodjendana FFA, naskraban u nekoliko minuta, ali sto ces... Obaveze stiscu, pa i ja ovo pisem s posla, trebao bi dovrsit projekt i otic doma, ali misli bjeze, vrte film ove zadnje dvije godine...

#FFAslaviDrugiRođendan

ZoNTrA
0 XP-a
27. siječnja 2016. 21:38  

Aj rjesite pa zalijepite rezultate ovdje:
http://www.mensa.hr/glavna/iq-probni-test

Zero
 Zero
5624 XP-a
Objave: 5905
27. siječnja 2016. 21:42  

Šefe, kako čujem, u zadnje vrijeme nešto često zaboravljaš godišnjice.: p Čestitke osnivačima, administraciji i svima koji rade na tome da ovo postane bolje mjesto na internetu.

Stranica 311 / 792