[Istakni] Blebetaonica  

Stranica 785 / 791

Strider
Član: prije 4 godine
Objave: 271
22/03/2019 11:34 pm  

Ljepotice i genijalci je veci krindz nego sto je Gospodin Savrseni ikad bio, fite me m8

Pocinjem se bojati za svoju kosu sve vise i vise svaki dan radi opadanja i otanjavanja dlaka. Ima li itko ikakvih iskustava, odnosno prijedloga sta bih mogao uzeti da barem ucinim dlake malo debljima ili sta vec, ako vec ne mogu zaustavit opadanje

FensiSuperstar se sviđa
OdgovoriCitiraj
Dom
 Dom
Objave: 3834
24/03/2019 11:13 pm  

Kakve scene na cnn-u 🤣 🤣 🤣  Jedva cekam kompilacije na yt ko poslje izbora.

“The problem with free speech is that it was never meant to go electric. It’s an acoustic art – it’s meant to be spoken” - Colin Quinn

OdgovoriCitiraj
Shooter
Objave: 2617
25/03/2019 3:09 am  
Objavio/la: Strider

Ljepotice i genijalci je veci krindz nego sto je Gospodin Savrseni ikad bio, fite me m8

Pocinjem se bojati za svoju kosu sve vise i vise svaki dan radi opadanja i otanjavanja dlaka. Ima li itko ikakvih iskustava, odnosno prijedloga sta bih mogao uzeti da barem ucinim dlake malo debljima ili sta vec, ako vec ne mogu zaustavit opadanje

Postavlja sam i ja isto pitanje prije 3-4 godine. Ima onih šampona šta ka dodaju volumen, nisam zapravo probava pa ne znam ima li to kakvog primjetnog efekta. Ali realno jedina stvar koju možeš napravit je pomirit se s tim. Znam da nije lako, tribat će vrimena, ali eventualno ćeš se naviknit i bolit će te kurac.

OdgovoriCitiraj
Heat
 Heat
Objave: 3196
25/03/2019 6:02 am  

Meni frizerke obavezno koriste one škare za prorjeđivanje kose.

Sad kad mi krene ispadat zbog kurčenja. 🤣 

OdgovoriCitiraj
Yakuza_stinger
Moderator
Objave: 5162
25/03/2019 8:25 am  

Meni se sa strane malo prorijedila iako svi kažu da umišljam. Al znam da je prije bilo više kose. Rekao bih, ako ovim tempom nastavi tako, a srećom nije brzi tempo, na prednjem dijelu će se stvorit onaj otočić kose s tipa srednjim 40ima do 50im godinama. Tako nekako ide taj pattern koliko vidim. Dotad se stignem ubildat i bit skins.

To je baš debilana što se mora događat muškoj kosi. Zašto dlake ne ispadaju s mjesta gdje ionak nisu bitne? Npr. Nek mi ispadnu sve iznad muda, tamo mi ne trebaju.

Al da, nema smisla se zasad borit protiv toga, najbolje je prihvatit činjenicu da, ako ideš bit ćelav, jednostavno obriješ daj višak sa strane i budeš skroz ćelav. Nikakvi preparati neće imat učinka. Presađivanje kose možda hoće, al je skupo i treba periodično radit kada glava ide dalje ćelavit da se opet pokriju novonastale praznine.

OdgovoriCitiraj
Shooter
25/03/2019 1:30 pm  

A onaj Rogaine i Propecia navodno djeluju, pogotovo kad se kombiniraju. Ali to je isto skup sport, plus moguće nuspojave uopće ne zvuče ugodno. 

OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Moderator
Objave: 3147
25/03/2019 5:41 pm  

ja imam toliko gustu kosu da je to strašno. ali imam zato seboreično tjeme 🙁 zato sam se i obrijao na ćelu da pokušam riješit to

OdgovoriCitiraj
Shooter
25/03/2019 6:29 pm  

I je li pomoglo?

OdgovoriCitiraj
buz
 buz
Objave: 2240
25/03/2019 6:31 pm  
Objavio/la: Shooter

A onaj Rogaine i Propecia navodno djeluju, pogotovo kad se kombiniraju. Ali to je isto skup sport, plus moguće nuspojave uopće ne zvuče ugodno. 

Da, to ima tako gadne nuspojave da je bolje oćelaviti i gotovo. Ja sam razmišljao o transplantaciji kose, ali to baš ne popuni vlasište kako bi trebalo, odn. vidi se da je to dosta rijetka kosa. A i kak Yakuza veli, nastavit će opadat ona druga koja već nije otpala tako da to nije neko dugoročno rješenje. Pustit trodnevnu bradicu kao kompenzaciju i obrijat glavu. Jason Statham style.

OdgovoriCitiraj
Heat
 Heat
25/03/2019 6:54 pm  
Objavio/la: FensiSuperstar

ja imam toliko gustu kosu da je to strašno. ali imam zato seboreično tjeme 🙁 zato sam se i obrijao na ćelu da pokušam riješit to

šta imaš?

OdgovoriCitiraj
Dom
 Dom
25/03/2019 7:33 pm  
Objavio/la: Heat
Objavio/la: FensiSuperstar

šta imaš?

Srbicno tjeme.

“The problem with free speech is that it was never meant to go electric. It’s an acoustic art – it’s meant to be spoken” - Colin Quinn

Heat se sviđa
OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Moderator
25/03/2019 7:43 pm  

google seboreični dermatitis @heat

ja kad obrijem glavu i skinem perut imam fleke po glavi crvene male koje nestanu u roku dan nakon što skinem perut i namažem se sa losijonom. nazalost nisam nikad odradio ful tretman do kraja zbog XYZ razloga. ali uglavnom, trebao bi otici kod dermatologa.

OdgovoriCitiraj
Heat
 Heat
25/03/2019 8:40 pm  

Shit, mislim da to i moj ujak ima. Ja mu dosađujem da ode kod doktora.

Btw. Morrowind goty vam je danas besplatan na Bethesdinom launcheru.

OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Moderator
25/03/2019 9:24 pm  

radije pirat nego bethesdin launcher.

OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Moderator
25/03/2019 9:33 pm  

@heat jebi se, imam bethesdin launcher LUL instaliran uglavnom, ne radi mi to njihovo :-/

OdgovoriCitiraj
Heat
 Heat
25/03/2019 9:37 pm  

Kako onda igraš Fallout 76? 😢 

Ne radi ni meni aktivacija, napisali su na twitteru da "ispravljaju" problem.

OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Moderator
25/03/2019 9:45 pm  

@heat nisam mislio da imaš toliko loše mišljenje o meni da mislis da ja igram fallout 76 :D...

imao sam ga instaliranog jer sam mislio kupit igru ako bude dobra. Well! we saw how that turned out didn't we? 😀

OdgovoriCitiraj
Heat
 Heat
25/03/2019 9:53 pm  

Bit će bomba u budućnosti, kao No Man's Sky. Možda...

OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Moderator
25/03/2019 10:53 pm  

No Man Sky je rađen u brutalnom engineu. tu je prednost 😀
btw radi sad kod hvala @heat

^^

OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Moderator
26/03/2019 8:08 pm  

@heat nažalost, modao sam igru i sve ali fakat nemrem ja to igrati više 😀 uninstallao sam i morrowind i bethesdin launcher i nabijem ih nakurac 😀

OdgovoriCitiraj
Heat
 Heat
26/03/2019 10:53 pm  

Combat je katastrofa, a tek quest inventory i hrpa fetch questova. A opet me vuče da igram lol

OdgovoriCitiraj
Dom
 Dom
26/03/2019 11:09 pm  

Morrowind je klasika ,al je zastario jer je open world rpg vjerojatno zanr koji je najvise napredovao otkad je morrowind izaso. 

OdgovoriCitiraj
Brijac
Objave: 2144
28/03/2019 9:30 pm  

Ovaj article 13 od smrdljive EU.. šta to znači, npr. otvorim 9gag i gledam meme-ove, šta ću ja vidjet, kako će to uopće funkcionirat jel zna itko?

OdgovoriCitiraj
thedreadwolf
Član: prije 3 godine
Objave: 446
29/03/2019 9:45 am  

Nece utjecat na memeove jer memeovi spadaju pod parodije, a parodije  nisu podlozne copyright-u. iako bi taj 9gag trebalo bannat s interneta.

A kak ce to sve funkcionirat, vidjet cemo. Drzave clanice EU imaju rok od  2 godine da ga prihvate i  implementiraju. 

Vjerovatno ce bit filteri koji ce skenirat face, yotube, twitter, reddit i ostale stranice i trazit slike, muziku, videe podlozne copyrigtu i micat ih ili sta vec, ako copyright holder tako zeli.

Ova tema je mijenjana prije prije 4 mjeseca 4 times od thedreadwolf

OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Moderator
29/03/2019 11:32 am  

Nekom će se obit u glavu to.

OdgovoriCitiraj
Stranica 785 / 791