[Istakni] Blebetaonica  

Stranica 791 / 791

Zero
 Zero
Član: prije 4 godine
Objave: 5647
12/07/2019 9:54 am  

Eto, kad imaš 4 fakin liste na stranici za pregled svih mogućih upisa s portala i foruma, kako se članovi neće pogubiti, ako se izgubi i admin? Imaš na listi za posljednje postove 6 spam tema od bota "perfect".

OdgovoriCitiraj
Brijac
Objave: 2143
12/07/2019 10:29 am  
Objavio/la: @escoban

Neznam tocno kad sam se prebacio na turbobrzi 120 ( mozda prije  1-2 godine  isto bez ugovora ) , usao sam u prosle racune zadnja 3 miseca su bila 145 kn . Moram ih zvati  ovo je neka greska  

Nije greška. Popust za TB120 ti je 24 mjeseca. Nakon toga je 100 kn mjesečno.

Umanjit će ti račun, ali nije greška.

OdgovoriCitiraj
Fenix
Admin
Član: prije 6 mjeseci
Objave: 10168
12/07/2019 11:31 am  
Objavio/la: @zero

Eto, kad imaš 4 fakin liste na stranici za pregled svih mogućih upisa s portala i foruma, kako se članovi neće pogubiti, ako se izgubi i admin? Imaš na listi za posljednje postove 6 spam tema od bota "perfect".

Od tebe bi ponekad volio čuti i nešto konstruktivno, bilo bi super kad bi i pomogao sa svojim iskustvom, jer već si mi se iskreno popeo na vrh glave s prigovaranjima i pametovanjima, što diskretnima i zapakiranima, što manje upakiranima. Postoje načini na koje se može pomoći da forum bude funkcionalniji, ovako si (meni) samo iritantan.

OdgovoriCitiraj
Zero
 Zero
12/07/2019 11:48 am  

Siguran sam da se iz mog posta može iščitati što mi smeta. To što ti odbijaš prihvatiti ovu i prethodne kritike kao konstruktivne, a na očito nesviđanje redizajna od strane dobrog dijela članova (čemu je vjerojatno i posljedica veća neaktivnost članova) zatvaraš ne jedno,već oba oka, to je tvoj problem.

Zadnji put sam reportao bot teme u nedjelju, nakon što cijelu večer i čini mi se jutro nije bilo nikoga da to počisti. Ako je postalo toliko loše da su i modovi postali fikusi, mislim da ti i to nešto govori.

Ali ok, ja nisam više portalovac pa očito samo podjebavam. Neću više, nema na čemu.

OdgovoriCitiraj
Milicevic87
Član: prije 2 godine
Objave: 510
12/07/2019 12:42 pm  
Objavio/la: @fenix

@milicevic87

Gdje su botovi? Samo staviš link, forum je sam pretvori u sliku.

Ovaj lik 'perfect', zar nije to bot. Vidiš tema koje je jutros otvorio.

OdgovoriCitiraj
WooddieBone
Objave: 3091
12/07/2019 2:53 pm  

https://www.gamespot.com/articles/ps4-owners-seem-shocked-to-hear-about-this-years-o/1100-6468362/

Molim vas nek mi neko kaže da je ovo zajebancija.

Ljudi stvarno to nisu znali?

OdgovoriCitiraj
Fenix
Admin
Član: prije 6 mjeseci
Objave: 10168
12/07/2019 4:48 pm  

@zero

Imaš pogrešan pristup i ubijaš mi volju za bilo čim. To što ćeš po stoti put predbacit da sam fejlao ne doprinosi baš ničem. I nema to veze jesi li portalovac ili nisi. Na kraju to je tvoja odluka. Ja ti odmah sad dam moderatora/admina ako imaš ikakvu iskrenu volju pomoći. Isto to ide za bilo koga ozbiljnijeg koji će pročitat ovo.

OdgovoriCitiraj
Zero
 Zero
12/07/2019 6:05 pm  

@fenix

Može, zašto ne. Barem mogu uskočiti što se tiče ovakvih gluposti i editiranja, eventualno i moderacije iako to ovdje i nije toliko potrebno. Pisanje je još no go. Što se foruma tiče, na desktopu je ok, ali raspored je ubitačan na mobu, k tome s novim načinom quotanja u komentarima na sadržaje s portala na forumu (ne znam koliko sam sad jasan) tekst mi ne skalira dobro na 720p mobu. Meni to i dalje djeluje prekrcano.

OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Moderator
Objave: 3146
18/07/2019 11:08 pm  

@zero 😀 720p mob? 😀 koja je to godina haha

OdgovoriCitiraj
Zero
 Zero
18/07/2019 11:37 pm  

Nigga plz, ako ćeš me uvjeravati da na 5 inča trebam više od te reze, slobodno počni tražiti posao u marketingu. 😛 

Edit: Vidim moćna malteška Gzira se pokazala pretvrdim orahom za bile.

Ova tema je mijenjana prije prije 3 dana od Zero

OdgovoriCitiraj
Deadwalker
Objave: 1912
19/07/2019 1:00 pm  

8k je jedina prihvatljiva rezolucija za 5 inča. Pa nismo više u 2000-ima bokte.

The greatest teacher, failure is.

Matador se sviđa
OdgovoriCitiraj
ZoNTrA
Objave: 6229
21/07/2019 11:08 pm  

Zasto je ova Belle Delphine toliko sjebana u mozak?

OdgovoriCitiraj
Stranica 791 / 791