Sony  

Stranica 2 / 2

renda
2 XP-a
Rank: 1
Član: prije 4 godine
Objave: 3168
12. lipnja 2018. 9:27  

To, a i sve multiplatform igre su vec bile prikazane, nema potrebe da su ih jos i oni gurali, fokusirali se na svoje igre kojih hvala bogu ima i pokazali gameplay od svake, tak se to i radi.

OdgovoriCitiraj
WooddieBone
3110 XP-a
Rank: 11
Objave: 3299
12. lipnja 2018. 9:37  

Spider-Man gameplay izgleda bogovski.

Hvala ti za ovo.

Dođem na forum, novi odgovori, nema Spider-Mana.
Ok.
Idemo u ostale teme redom možda spomenu nešto.
Ništa.
Odem u E3 podforum i Sony tema ima samo jednu stranicu.
Reko, ma nije valjda da nisu Spider-Mana pustili.

I onda vidim tvoj post.

Jebem ti posao na kojem nemreš gledat YouTube.

OdgovoriCitiraj
Veigue
0 XP-a
Rank: Nula
Objave: 5767
12. lipnja 2018. 9:40  

Sorry na offtopicu, ali...
Nemoj mi reći da imaš zabranu posjećivanja određenih stranica. Zar nije ta praksa - blokiranje sajtova - popularna samo u ''slobodnoj'' Americi?
Ili jednostavno ne možeš zbog posla, jer radiš na takvom mjestu gdje ti šef broji svaki potrošeni megabajt?

OdgovoriCitiraj
buz
 buz
52 XP-a
Objave: 2231
12. lipnja 2018. 9:41  

Spiderman meni svijetla točka, očekivao sam puno, a opet su me uspjeli oduševiti. Jako dobro izgleda igra i ne mislim isključivo na grafički prikaz.

OdgovoriCitiraj
renda
2 XP-a
12. lipnja 2018. 10:08  

Spiderman izgleda cudesno, svaki potez je perfektan, flow gameplaya je besprijekoran, ovo izgleda ko Arkham killer.

OdgovoriCitiraj
SvemirskoDete
0 XP-a
Član: prije 2 godine
Objave: 413
12. lipnja 2018. 10:16  

Ghost of T me debelo razočarao.

OdgovoriCitiraj
WooddieBone
3110 XP-a
12. lipnja 2018. 10:18  

Sorry na offtopicu, ali...
Nemoj mi reći da imaš zabranu posjećivanja određenih stranica. Zar nije ta praksa - blokiranje sajtova - popularna samo u ''slobodnoj'' Americi?
Ili jednostavno ne možeš zbog posla, jer radiš na takvom mjestu gdje ti šef broji svaki potrošeni megabajt?

Nije da nemijem nego ne stignem.
Stignem ovak skočit par puta do foruma da bacim oko i možda kraće odgovorim.

OdgovoriCitiraj
CroZac_Drake
0 XP-a
Objave: 4384
12. lipnja 2018. 10:22  

Spidey je seks, sviđa mi se i malo cartoonish grafika, a combat će bit čudo.

OdgovoriCitiraj
Emilijo
2328 XP-a
Rank: 10
Objave: 3042
12. lipnja 2018. 12:41  

Nadolazeće PS4 (konzolaške) ekskluzive:

OdgovoriCitiraj
WooddieBone
3110 XP-a
12. lipnja 2018. 14:33  

Sve do jednog sranja.

OdgovoriCitiraj
Nexus
56 XP-a
Objave: 7167
12. lipnja 2018. 14:40  

Konfa očekivana...nisam imao nekakva očekivanja jer se i Sony i MS pripremaju za next gen.
MS je to i napravio na svojoj konfi tako da su predstavili 5 novih studija i praktički najavili da rade na novom Xboxu.

Sony čuva karte i vjerojatno je hrpa igara u razvoju za PS5...zato i ne mogu najaviti prije same najave PS5.
Slijedeći E3 će biti skroz dobar i za MS i za Sony.

Sonyev format je bio bezveze...mogli su slobodno prikazati sve ove igre + što su imali nekih novosti poput Nioh 2 i Resi 2 remakea u 45 min ili sat vremena.

OdgovoriCitiraj
Veigue
0 XP-a
Objave: 5767
12. lipnja 2018. 14:46  

Nadolazeće PS4 (konzolaške) ekskluzive:

Samo 8 ih izlazi ove godine? Ja očekivao barem 22.

OdgovoriCitiraj
War
 War
0 XP-a
Objave: 948
12. lipnja 2018. 15:51  

Sony čuva karte i vjerojatno je hrpa igara u razvoju za PS5...zato i ne mogu najaviti prije same najave PS5.

Da, a Sony inače voli najaviti igre dobrano unaprijed.

Mogao bi stvarno next gen doći sljedeće godine. Bethesda je najavila Starfield kao next-gen naslov na kojem rade već par godina. Sad su samo teasali, ali bi mogli opet ko sa zadnje dvije igre dati reveal trailer pred E3 i onda na E3 objaviti da stiže krajem godine.

OdgovoriCitiraj
Garrus_V
52 XP-a
Objave: 1041
12. lipnja 2018. 17:35  

ne kuzim to razocaranje ghostom kod mnogih na netu, meni igra pre pre jebeno izgleda, ma u biti sve sto je sony prikazao je bogovski, mislim da su svjesni da imaju 4 IP-a koja ce sve pred sobom pokositi i na to su se fokusirali.

treba reci da iako nisu puno van toga prikazali opet su na neki nacin prikazali ono sto gamere zaista zanima, mislim da je hype za resident evil i nioh ogroman a s predstavljanjem controla na ovoj presici su jos jednom microsoftu jebacki uvalili s ledja.

nije mi format nimalo bio idealan ali sretan sam sa svime sto je prikazano i mogu mirno iscekivati iduci E3.

jedino sto me brine je days gone, sve mi se vise cini da ce ta igra biti blago receno teski prosjek, sve sto sam vidio do sada je bilo ok ali nista spektakularno i cinjenica da tu igru nisu stavili na konfu je sigurno pokazatelj da nemaju previse povjerenja u taj projekt. stovise datum izlaska je isti dan kao anthem, metro exodus i crackdown, jebote mislim da ce tu jako lose proci(crackdown vjerojatno i gore 😀 )

OdgovoriCitiraj
renda
2 XP-a
12. lipnja 2018. 18:18  

Days Gone nisu stavili na konfu jer je u zadnja dva mjeseca izaslo dva sata i vise gameplaya, dovoljno su ju promovirali.

OdgovoriCitiraj
Shtiri
66 XP-a
Objave: 733
12. lipnja 2018. 18:25  

ne kuzim to razocaranje ghostom kod mnogih na netu, meni igra pre pre jebeno izgleda, ma u biti sve sto je sony prikazao je bogovski, mislim da su svjesni da imaju 4 IP-a koja ce sve pred sobom pokositi i na to su se fokusirali.

treba reci da iako nisu puno van toga prikazali opet su na neki nacin prikazali ono sto gamere zaista zanima, mislim da je hype za resident evil i nioh ogroman a s predstavljanjem controla na ovoj presici su jos jednom microsoftu jebacki uvalili s ledja.

nije mi format nimalo bio idealan ali sretan sam sa svime sto je prikazano i mogu mirno iscekivati iduci E3.

jedino sto me brine je days gone, sve mi se vise cini da ce ta igra biti blago receno teski prosjek, sve sto sam vidio do sada je bilo ok ali nista spektakularno i cinjenica da tu igru nisu stavili na konfu je sigurno pokazatelj da nemaju previse povjerenja u taj projekt. stovise datum izlaska je isti dan kao anthem, metro exodus i crackdown, jebote mislim da ce tu jako lose proci(crackdown vjerojatno i gore 😀 )

Proći će skroz ok jer je skroz druga ciljana publika. Najsličnije od tih igara bi bio Metro, ali opet Days Gone će imati daleko bolju marketinšku kampanju jer iza nie stoji Sony. Sve 4 navedene igre će imati dobre prodajne rezultate.

Kad će nova soulsborne igra, dosadno je.

OdgovoriCitiraj
Garrus_V
52 XP-a
Objave: 1041
12. lipnja 2018. 19:07  

neznam, ne djelim bas tvoj optimizam, eto mene osobno (a mislim da nas ima vise) potencijalno zanima 3 od te 4 igre ali si mogu priustiti samo jednu, mislim da ce sigurno barem jedna od tih igara se pomaknuti s tog datuma, da ne govorim da su u u neposrednoj blizini i kingdom hearts 3 i resident evil 2.

uglavnom ono najbitnije je da se ima sta igrati 🙂

OdgovoriCitiraj
member
809 XP-a
Rank: 6
Član: prije 3 godine
Objave: 396
13. lipnja 2018. 10:33  

Di je bio Medievil? Teasali su ga malo prošle godine i sad ništa.

OdgovoriCitiraj
Icek ™
2482 XP-a
Objave: 5061
13. lipnja 2018. 11:14  

Doći će, moguće i sljedeće godine. Ipak ove godine dolaze Spyro i Fear Effect. Za sljedeću Resident Evil 2 i Medievil.

OdgovoriCitiraj
Shtiri
66 XP-a
Objave: 733
13. lipnja 2018. 11:33  

A ima Sony još 3 konfe do kraja tak da bit će hrpa infoa do tad.

Kad će nova soulsborne igra, dosadno je.

OdgovoriCitiraj
renda
2 XP-a
13. lipnja 2018. 11:59  

Doći će, moguće i sljedeće godine. Ipak ove godine dolaze Spyro i Fear Effect. Za sljedeću Resident Evil 2 i Medievil.

Paaaa, FE je vec izasel, ili izlazi jos jedan?

OdgovoriCitiraj
Icek ™
2482 XP-a
Objave: 5061
13. lipnja 2018. 15:13  

[member=101]renda[/member] Nabrajao sam PS1 remastere. Fear Effect Sedna je novi naslov, nije remaster. Fear Effect Reinvented je remaster I on izlazi valjda ove godine.

OdgovoriCitiraj
renda
2 XP-a
13. lipnja 2018. 15:14  

No, zato i pitam 🙂 nisam znal za to, odlicna vijest.

OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Moderator
1656 XP-a
Rank: 9
Objave: 3229
13. lipnja 2018. 22:14  

ona 3 lika su mi uništili svaki dojam konfe 😀 zanimljivije bi bilo da su stavili neku žensku koja lakira nokte i sam se smije.
one scene sviranja između prezentacija su isto bile debile af. ja ne znam tko njima daje te ideje.

OdgovoriCitiraj
Zerobrun
51 XP-a
Član: prije 3 godine
Objave: 257
18. lipnja 2018. 3:04  

Nisam znao da je ovo bilo ovako loše uživo (što se tiče formata konfe, ne samih igara).

OdgovoriCitiraj
Stranica 2 / 2