Movie Awards 2018.  

Brijac
1278 XP-a
Rank: 8
Član: prije 4 godine
Objave: 2266
25. veljače 2019. 8:20  

Da malo prokomentiramo pobjednike:

Najbolji film: Green Book

Najbolji glumac: Rami Malek

Najbolja glumica: Olivia Colman

Najbolji sporedni glumac: Mahershala Ali

Najbolja sporedna glumica: Regina King

Najbolji strani film: Roma

Najbolji animirani film:
Spider-Man Into The Spider-Verse

Iako sam navijao za Viggu i Bale-a ne mogu ništa prigovorit za Rami-a. Maestralno je odglumio Freddie-a.

Što se tiče najboljeg filma, nakon što sam pogledao Green Book isto ne mogu ništa prigovorit, odličan film i po meni zasluženo.

Još mogu iskomentirat najboljeg sporednog glumca jer je glumio u Green Book i drugi put uzeo ovog oskara.. isto zasluženo.

Ostalo nisam gledao, što vi kažete?

Citiraj
Kikiller
151 XP-a
Rank: 2
Član: prije 3 godine
Objave: 610
25. veljače 2019. 8:50  

Green book zasluženo nagrade. A star is born je razočarao, na moju žalost, očekivao sam više nagrada, makar za miksanje zvuka jebemu il tak nešt. Nije mi Remi Malek oskarovski, recimo Viggo je bolje odglumio, ovaj kao imao težu ulogu pa ono...

OdgovoriCitiraj
Blade
5 XP-a
Rank: 1
Objave: 2730
25. veljače 2019. 14:58  

Green Book zasluženo, također mi je bio najbolji film sezone. I zasluženo je uzeo scenarij i sporednu ulogu. Mahershala je postao powerhouse.

Za Ramija je bilo očekivano, ne mogu prigovoriti također, iako sam se nadao da će Viggo uzet. I da je Bale uzeo isto bi bilo ok.

Za glavnu glumicu sam oduševljen što je Olivia uzela, The Favourite sam pogledao jučer popodne i svidio mi se dosta, mislio sam iskreno da će uzeti i dosta nekih tehničkih no otkantali su ga totalno, ali ajde, Olivia je bila urnebesno dobra u tom filmu.

Ako negdje moram pronaći zamjerku nagradama onda je to što Bohemian Rhapsody ima 4 Oscara, a Black Panther 3. Bohemiam je možda i uzeo u zasluženim kategorijama, ali nekako mi ne zvuči dobro reći kako film ima najviše Oscara ove godine. Mislio sam kako će za zvuk uzeti Quiet Place ili možda A Star is Born, a ne da oboje ide tom filmu. Montaža ajde, tip koji ju je radio je spasio film da ne bude clusterfuck.

Također Pantheru 3 je baš jako puno. I kostimografiju i set dizajn je trebao uzet The Favourite, dok mi je za glazbu potpuno nejasno zašto je uzeo. Znam da je bila ona afrička glazba tradicionalna, ali ja se takta ne mogu sjetit iz tog filma.

OdgovoriCitiraj
Dom
 Dom
0 XP-a
Rank: Nula
Objave: 3823
25. veljače 2019. 15:09  

Jedina dobra stvar u BP-u i je njegov OST,jer ostatak filma je užas. Kendrick Lamar je inace napravio soundtrack,znam da hip hop nije za svakog ,al taj album je fakat dobar(iako neznam kolko je zaslužio oscara).

“The problem with free speech is that it was never meant to go electric. It’s an acoustic art – it’s meant to be spoken” - Colin Quinn

OdgovoriCitiraj
Blade
5 XP-a
Objave: 2730
25. veljače 2019. 15:12  

Ali nije uzeo soundtrack za kojeg ni nema nagrade općenito već ide samo ona za najbolju pjesmu, nego original score koju radi skladatelj.

OdgovoriCitiraj
Densetsu
53 XP-a
Objave: 2266
25. veljače 2019. 15:25  

Nisam gledao sve nominirane filmove, no drago mi je za Alfonsa Cuarona i Oliviu Colman. Uz to, šteta što Wes Anderson nije dobio za Isle of Dogs.

OdgovoriCitiraj
Dom
 Dom
0 XP-a
Rank: Nula
Objave: 3823
25. veljače 2019. 15:36  

Ali nije uzeo soundtrack za kojeg ni nema nagrade općenito već ide samo ona za najbolju pjesmu, nego original score koju radi skladatelj.

Ahhhh, da nista impresivno po tom pitanju.

“The problem with free speech is that it was never meant to go electric. It’s an acoustic art – it’s meant to be spoken” - Colin Quinn

OdgovoriCitiraj