FFA Focus

Daj mi da igram ovaj tjedan (18.11. – 24.11.)

Nakon mora igara vrijeme je da dođe i nešto slabiji tjedan. Ispred nas je malo drevnog Japana, nešto civiliziranja i gađanja kroz špijunku. Shenmue jedini ima moj fokus.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Shenmue III

Jedna od prvih igara koja je nudila neki otvoreniji svijet u to vrijeme i koja je imala događaje ovisno u vremenu i dobu dana. Bila je to dobra poslastica u koju se i sami možete uvjeriti jer Shenmue I i II su remasterirani za PS4. Možda i nije neka sreća nakon toliko godina, no nostalgija je nostalgija.

DATUM IZLASKA:

19.11.2019

PLATFORME:

PlayStation 4, PC

Football Manager 2020

Football Manager ne treba dodatno najavljivati.

DATUM IZLASKA:

19.11.2019

PLATFORME:

Android, Google Stadia, iOS, macOS, PC, Nintendo Switch

Civilization VI

Iako izašla prije 3 godine, tek sada dolazi na PS4 i Xbox One. Tko voli neka izvoli. Ali, strategije uz joystick?

DATUM IZLASKA:

22.11.2019

PLATFORME:

PlayStation 4, Xbox One

Sniper Ghost Warrior Contracts

A ono, nisam neki spajperist. Volim, ali ne baš i igrati. Pogotovo ovakvu franžizu koja izgleda dosta loše i čudi me kako je nakon 3 nastavka ovog serijala došlo do 4.

DATUM IZLASKA:

22.11.2019

PLATFORME:

PlayStation 4, Xbox One, PC

Ostale igre, a koje iz ovog ili onog razloga nećemo detaljnije opisivati

  • Narcos: Rise of the Cartels (PlayStation 4, PC, Switch, Xbox One) – 19.11.2019

Podrži FFA za samo 1€ i riješi se reklama

Svaki vaš doprinos pomaže nam očuvati gaming zajednicu koju volite. S malom donacijom možeš ukloniti reklame s FFA i dobiti bedž po želji pored imena u komentarima.

PODRŽI NAS
Igra