Jedan manijak iz Australije je potrošio preko 150 tisuća dolara na mikrotransakcije u mobilnoj igri  

Yakuza_stinger
2430 XP-a
Rank: 10
Objave: 5233
Moderator
Član: prije 4 godine
wpf-cross-image

Kažu da svatko može raditi sa svojim novcem što god želi. Neki štede za budućnost ili crne dane, neki kupuju potrepštine, neki gluposti, neki videoigre, dok oni u posebnom dijelu "hranidbenog lanca" (takozvani whalesi) lupaju basnosnovne cifre putem mikrotransakcije u igre. Cifre za koje prosječno plaćen Hrvat treba raditi praktički desetljećima. Konkretnije, radi se o…

4 odgovora
Master_X
1600 XP-a
Rank: 8
Objave: 215
Član: prije 1 godina

Idioti sa viškom love.Dosad sam na mikrotransakcije bilo u mobilnim ili velikim igrama,potrošio ravnih 1$ !

Odgovori
Chux
80 XP-a
Rank: 1
Objave: 64
 Chux

To čak nije ni tak rijetko, meni su stravične brojke koje ubiraju free mobilne i nemobilne igre. Neznam, možda je u meni problem pa ja neš nekužim, ali u takve stvari lovu nebi nikad trpo.

Odgovori
Edi Kovačić
26 XP-a
Rank: 1
Objave: 2
Član: prije 6 mjeseci

Nije to ništa. U igri za mobitel Rise of Kingdom neki igrači opako deru karticu. Na zadnjem lvl 25, da bi uopče mogao doči do lvl5 vojske normalnim igranjem trebalo bi ti 2.5 godine !!! A oni imaju sve odmah. Normalno, takvi igrači uništavaju igru i rade loše iskustvo.

Odgovori
Brijac
3190 XP-a
Rank: 12
Objave: 2340

To je ono što nije u redu s današnjim svijetom.

Odgovori