Kome ne procure sline na Cyberpunk 2077 statuu iz Collectors Editiona taj nije gamer  

Fenix
5941 XP-a
Rank: 15
Objave: 9677
Admin
Član: prije 10 mjeseci
wpf-cross-image

Tko preživi 2020. godinu pričati će. Izlazi toliko sjajnih igara, a zajedno s njima i toliko fantastičnih Collectors edicija. A gdje su još i nove konzole... Već od ranije znamo kako će kolekcionarska Cyberpunk 2077 edicija, između ostalog, sadržavati i 25 centimetara visoku figuru muške verzije V-a, s dva pištolja u zraku jašući na motociklu.…

8 odgovora
Weky
2805 XP-a
Rank: 11
Objave: 992
 Weky
Član: prije 4 godine

Ok, nisam gamer, ali ovaj CE izgleda kao bez reda i dogovora nabacana hrpa svačeg nečeg. Čisto da napune popis. Dosta odvratno.

Odgovori
3 Odgovori
WooddieBone

2818 XP-a
Objave: 3288

@weky

Zašto misliš? 

Sve je unutra collectible i ne razlikuje se puno od bilo kojeg drugog collectors izdanja.

Od naljepnica preko statue i privjesaka za ključeve do world addenduma il kak već to zovu.

Odgovori
Weky
 Weky

2805 XP-a
Objave: 992

Realno, statua je kompletno smeće. Da ne piše ogromnim slovima cyberpunk na njoj, nitko ne bi znao iz koje je igre.

Odgovori
WooddieBone

2818 XP-a
Objave: 3288

@weky

Nije li tak sa svakom statuom lika iz neke nove franšize?

Odgovori
Solid Snake
3858 XP-a
Rank: 12
Objave: 9897

Gle, ako ćemo realno, većina kipića iz ovih standardnih collectorsa je prosječne kvalitete, ali ako želite visoko kvalitetnu i detaljnu statuu, većinom je to rezervisano za First 4 Figures, Prime 1 Studio itd., ali to je u rangu 400-500$ pa na gore. A to je već za obične smrtnike prevelika cifra za jednu figuru.
Primjer:

Realno, ja bih volio ovu figuru, ali znam da je to nedostižna cifra za mene, da ne govorim o shippingu (i da li je za neke zemlje uopšte moguće).

Ali ono što mi nije jasno, jeste čemu potreba da se pljuje po nečemu iz čista mira i biti tako zloban konstantno. Iskreno se nadam da je ovo samo tvoja zamišljena persona na forumu Weky.

Odgovori
1 Odgovori
Icek ™

2030 XP-a
Rank: 9
Objave: 5043

Uvijek možeš cijenu tih statua razbiti s otplatom do godine dana koliko svaki studio nudi. Ja sam tako riješio apsolutno svaku koju sam uzeo. Kroz godinu dana se toliko paprena cijena skoro ni ne osjeti...toliko strašno puno 😀

Odgovori
Deadwalker
1748 XP-a
Rank: 9
Objave: 2038

Weky je super, jedino su mu Poljaci omiljena tema za hejt. I svi indie developeri. I kompletan PC gamer mindset. I moj ukus. I Kojima.

Odgovori
Gameslord
657 XP-a
Rank: 5
Objave: 676

Ja nisam gamer.

Odgovori