Što se trenutno igr...

[Istakni] Što se trenutno igra i što se zadnje odigralo?  

Stranica 141 / 143

FicoLegend
Moderator
Član: prije 4 godine
Objave: 4901
19/03/2019 12:07 am  

Dosta vrijeđanja, smirite tenzije.

OdgovoriCitiraj
Solid Snake
Objave: 9836
19/03/2019 12:00 pm  

@ficoLegend Tiše, ne želiš da nas viper čuje 🤣 

Moraću isprobati, jel ovo samo za pc? 😀

Ova tema je mijenjana prije prije 4 mjeseca od Solid Snake

FicoLegend se sviđa
OdgovoriCitiraj
resident_evil
Objave: 1391
20/03/2019 7:44 am  
Objavio/la: Shtiri

Zelda Breath of the Wild i Tetris 99, ovisino o dostupnom vremenu i raspoloženju. Portable mode Switcha je vrhunska stvar, šteta što je Nintendo a ne PlayStation.

Uzeo sam sinoć Nintendo online 7 dana trial + mjesec. Probao sam nekoliko rundi Tetrisa i ful je zabavan online. Tko bi rekao xD Najbolje mjesto mi je ulazak u to 25.

Btw prošle godine sam prešao samo četiri igre: Sotc remake, God of War, Rime, Spiderman - nikad u povijesti svoje gaming karijere nisam trako malo.

Ove godine sam se vratio na "pravi" put. Zadnje šta sam prešao: Resident Evil 2 remake (oba lika) Spyro 1 i 2 reamke, ABZU, BioShock 2: Minerva's Den (super mi je dlc) i Super Mario Odyssey.

OdgovoriCitiraj
Shtiri
Član: prije 2 godine
Objave: 730
20/03/2019 12:46 pm  

Nisam ni ja bio niš bolji prošle godine, ne mogu se sjetit kaj sam odigrao osim God of War.

I mislim da sam Guacamelee reprizirao.

Kad će nova soulsborne igra, dosadno je.

OdgovoriCitiraj
Shooter
Objave: 2617
20/03/2019 1:08 pm  

Ja nisam godinama igra više od par igara godišnje, i to uglavnom replaya starije. I onda bum, od desetog miseca odigra 12 igara, trenutno na 13-oj ako ne zaboravljam nešto. Uglavnom sve kraće igre, ali svejedno.

OdgovoriCitiraj
Shtiri
Član: prije 2 godine
Objave: 730
20/03/2019 1:21 pm  

Meni je zadnjih godina nekakav prosjek 10 igara godišnje.

Kad će nova soulsborne igra, dosadno je.

OdgovoriCitiraj
Deadwalker
Objave: 1913
20/03/2019 1:50 pm  

Ja sumnjam da prođem godišnje više od 5-6 igara, možda ove godine popravim prosjek.

Zadnje sam odigrao ME: Andromedu, trenutno prelazim RDR 2 i kada je TV u boravku zauzet, na PC-u Ghost Recon: Wildlands. Na kraju me onaj Thronebreaker ipak nije ulovio, kartaške igre kod mene valjda ne klikaju.

The greatest teacher, failure is.

OdgovoriCitiraj
crnisokol
Član: prije 3 godine
Objave: 683
20/03/2019 6:54 pm  

Far Cry 3: Blood Dragon (PS3)

Solidan spin-off na Far Cry 3. Ne bi bilo loše da im daju da napravu punokrvni nastavak u stilu u kakvo rade spin-offove (Blood Dragon, Primal, New Dawn).

7/10

OdgovoriCitiraj
Shooter
22/03/2019 9:46 pm  

Wolfenstein: The New Order odigran. Solidan gameplay, ima dobrih scena i sviđa mi se kako su dijalozi napisani, priča ok valjda, dosta detalja i pozadinskih pričica između misija...a opet nekako zaboravljivo. Mislim da je tip igre koji bi mi bija puno napetiji prije desetak godina. The New Colossus ću eventualno odigrat ali ne odma.

Sljedeće je vjerojatno Far Cry 5 ili AC Unity.

Ova tema je mijenjana prije prije 4 mjeseca 2 times od Shooter

OdgovoriCitiraj
Densetsu
Objave: 2299
28/03/2019 8:22 pm  

Nekoliko dana sam proveo igrajući F-Zero GX, većinom u Grand Prix modu te nešto u Story modu. No, kako je ova vožnja za hardkoraše (u koje ne pripadam) ili one koji imaju puno volje i vremena ponavljati jednu te istu stazu, vjerojatno ju neću nikad kompletirati.
Stoga sam započeo Metal Gear Solid: The Twin Snakes. Original sam odigrao samo jednom na PS-u, tako da sam već dosta toga zaboravio. I ovaj remake je uživancija, a trenutno sam u dijelu nakon Tank bossa (u nešto iznad 2 sata vremena).

OdgovoriCitiraj
Shooter
30/03/2019 9:34 pm  

AC Unity ili Syndicate?

OdgovoriCitiraj
ikral
Objave: 2459
30/03/2019 10:08 pm  

@Shooter Syndicate je bolji po gameplayu ali treba i Unity odigrati zato bi ga ja prvog, što ću i napraviti. Tek tada (nakon Syndicate) ću igrati Origins i Oddisey. Jebiga, brže izdaju igre no što ja igram ali uspio sam sve main dijelove završno s četvorkom preći. Btw trojka je došla u Remastered verziji pa ako nisi...

OdgovoriCitiraj
Shooter
30/03/2019 11:06 pm  

I ja ostavljam Origins i/ili Odyssey za posli, sad se samo mislim koju ću između ove dvi pa me zanima preporuka od nekog ko ih je obe odigra.

Inače, završija sam Far Cry 5. Stvarno dobar gameplay, obožavam kako mogu osjetit da mi lik ima težinu i sve mogućnosti pri osvajanju neprijateljskih bazi. Bilo je više kaotičnih i ekstremno zabavnih situacija kad se toliko toga samo tako poklopilo, uključujući savršeno prigodnu muziku ka šlag na kraju. Svit je grafički impresivan sa dosta predivnih lokacija i prizora, ali opet nekako mrtav i često prazan. Story trenutci kad dođu su prezentacijski vrhunski - sve od glume i samih monologa, pa do animacija, muzike i kamere. Ali princip sa random počinjanjem glavnih misija tako da te otmu i pobigneš 15 puta tokom igre, to je moglo bit puno bolje koncipirano. I sama priča u globalu je mlaka, kraj bi me vjerojatno uvatija nespremnog da nisam vidija New Dawn, ovako jbg.

Ova tema je mijenjana prije prije 4 mjeseca 2 times od Shooter

OdgovoriCitiraj
Praetorian
Član: prije 3 godine
Objave: 595
30/03/2019 11:13 pm  

AC III remastered, uzivam u igri kao kad sam ju igrao prvi put. Vec sam dost toga zaboravio, al i dalje vidim zast mi je ovo najbolji AC

FicoLegend se sviđa
OdgovoriCitiraj
Shooter
03/04/2019 7:53 pm  

Počea Assassin's Creed Unity prije par dana. Sve postavke na ultra osim anti-aliasinga, a igra izgleda ovako:

Čua sam dosta dobrih stvari o grafici ove igre a ovo je sve samo ne dobro. Pa se pitam je li normalno ili je neki problem s moje strane.

OdgovoriCitiraj
Strider
Objave: 271
08/04/2019 1:26 am  

Igram jebene Simse 2 radi cure i nazalost moram reci da su ostali zarazna stvar za izgubit sat vremena.
Osim toga, igrao sam Deus Ex i Bioshock serijal u zadnje, nije mi zao ni sekunde, stvarno jebene stvari, a u planu sam imao i uzeti 3DS ako uspijem pa odigrat nekoliko stvari koje nikada nisam imao prilike do sad

OdgovoriCitiraj
FicoLegend
Moderator
08/04/2019 2:34 am  
Objavio/la: Shooter

Počea Assassin's Creed Unity prije par dana. Sve postavke na ultra osim anti-aliasinga, a igra izgleda ovako:

Čua sam dosta dobrih stvari o grafici ove igre a ovo je sve samo ne dobro. Pa se pitam je li normalno ili je neki problem s moje strane.

Evo usporedbe radi Syndicate kako meni izgleda na najjačem. Nažalost, nemam Unity spremljene slike nigdje pa je ovo najbliže što mogu staviti za usporedbu. Računaj isto tako da je Unity 5 godina star, a Syndicate 4. 🙂

OdgovoriCitiraj
Shooter
08/04/2019 4:09 am  

A tu su negdi, znači. Teksture svega šta je više od stotinjak metara dalje od tebe su ajme, ali sam se sad već i navika. Plus više sam po ulicama nego na krovovima pa mi je tako dosta bolji doživljaj.

OdgovoriCitiraj
Brijac
Objave: 2144
12/04/2019 6:18 pm  

Crysis počeo sinoć, onaj prvi.

Na poslu se sjetio kako mi je to bio jedan od boljih FPS-ova u ono vrijeme pa počeo guglat i sjetio se priče, Nomada, Propheta.. došao kući s posla sinoć i instalirao. Kad se sjetim kad smo u školi bili face ako smo uopće mogu pokrenut Crysis na PC-u, a sad sve na max bez problema ide.

OdgovoriCitiraj
Zero
 Zero
Objave: 5647
12/04/2019 7:02 pm  

Ako ti se igra pretvori u uspavanku (za što su dobre šanse), sjeti se da je ekspanzija Warhead kudikamo bolja od osnovne igre.

OdgovoriCitiraj
Brijac
Objave: 2144
12/04/2019 9:48 pm  

Budemo vidjeli, ali planiran odigrati sve dijelove redom kad sam već krenuo s jedinicom 🙂

OdgovoriCitiraj
Shooter
15/04/2019 3:28 pm  

Assassin's Creed Unity - igra koja za svaku dobru stvar ima "ali". Prvo ono šta mi se najviše svidilo - sam Pariz. Mislim da je ovo najživlji virtualni grad s kojim sam se susrea. Već sam broj ljudi radi čuda za imerziju, ali i njihova raznovrsnost. Pa i uvjerljivo dizajnirani različiti dijelovi grada i brojni interijeri u koje možeš uć, ma čudo kako grad odiše životom. Međutim, šta se tiče interaktivnosti i respozivnosti, to je na skroz očekivano niskom nivou. Ali ono šta me baš smetalo je šta se teksture svega daljeg od stotinjak metara ne učitavaju i to stvarno uništava doživljaj, pogotovo kad radiš sinkronizaciju i ideš tako visoko. Pretpostavljam da je ovo napravljeno zbog performansa, ali bar na PC imaš postavke pa nekako ne virujem da nije moglo bar na Ultra bit puno bolje. Voice acting i facijalne animacije su dosta dobri i dijalozi su uvjerljivo napisani, ali likovi i priča su jednostavno dosadni, izuzev par kratkih momenata. Kraj nema nikakav build up ni efekt, nisam moga virovat da je samo onako završilo. Sidequestova sam proba desetak, njih vridi odigrat jedino za brže upgrejdanje lika, inače se komodno mogu priskočit jer ne nude ništa zanimljivog. Parkour izgleda fluidno i animacije su vrhunski odrađene, ali pošto samo držiš tipke i ne zahtjeva ni minimum truda ni vještine, vrlo brzo postane monotono. Barem meni. Više sam se drža ulica i gušta upijajući grad. Isto je s borbom. Izgleda dobro ali je poprilično dosadna za igrat.

Slučaj je sa više-manje svakom Ubisoftovom igrom koju sam proša da neke stvari naprave vrhunski, a druge tako polovično i neinspirirano. Šta me živcira i natirat će me da počnem hejtat taj studio jer nije da su im igre kompletno sranje pa da uopće ne obraćam pažnju, nego imaju stvarno dobre ideje i neke elemente i opet na kraju nešto nekako zaseru, šta dovodi do tužno i iritantno propuštenog potencijala. Tako i Unity. Ovaj setting i Pariz koji su napravili su zaslužili bolju igru.

ikral i FicoLegend se sviđa
OdgovoriCitiraj
Shooter
21/04/2019 1:41 am  

GTA V trenutno na repertoaru. Pomislija sam na početku igre da sam možda prerasta ovaj serijal, ali izgleda da nisam. Guštam.

OdgovoriCitiraj
FicoLegend
Moderator
21/04/2019 2:12 am  

Mislim da se nema što tu prerasti. GTA je serijal koji, naravno, ima otvoreni svijet u kojem se može raditi kaos, no njegova je radnja čista satira i apsurdna kritika društva vremena kojeg se Rockstar dotakne. To je otprilike kao da se kaže da se može prerasti Tarantinove filmove. 🙂

Uživaj! Iako mi osobno nije na razini prethodnih igara u serijalu, petica ima stvarno snažne protagoniste i odličan gameplay.

ikral se sviđa
OdgovoriCitiraj
Kamper
Član: prije 4 mjeseca
Objave: 11
21/04/2019 8:20 am  

Skinuo sam Eso i koliko god se trudio igra nece da me uzme,previse hodanja premalo fajtanja a i pomalo mi dosadna,sto se tice ps plus igre Surge isto tako ne znam zasto jednostavno dosadno...trebam neku preporuku za igru jer sve sto sam izabrao je pusiona..

OdgovoriCitiraj
Stranica 141 / 143