The Witcher 3: Wild...

The Witcher 3: Wild Hunt  

Stranica 181 / 181

Zero
 Zero
Platinum member
53 fcoina
Član: prije 4 godine
06/08/2019 8:06 am  

Staviš onda Just the Story težinu i vozi. Mislim da je tu najbitnije naoštriti mačeve kad ti odu u crveno, a ostalo se vjerojatno svodi samo na bjesomučno stiskanje tipke za udarac (mislim da je kvadrat na PS4) kad počne borba. Meditacija ti obnavlja zdravlje, pa lupiš i to kad god ti zatreba.

Naknadnim zakrpama je dodano i automatsko vađenje čeličnog ili srebrenog mača od strane Geralta ovisno o tipu neprijatelja, tako da se ne moraš ni time zamarati. Što se tiče oklopa i opreme, ono što ti igra baci napredovanjem bi moralo biti dovoljno. Dakle nikakvi witcher gear huntovi nikakvi bakarači, sve otpiši ako ti se ne da.

marcilius se sviđa
OdgovoriCitiraj
WooddieBone
Silver member
64 fcoina
06/08/2019 11:06 am  

Automatsko vađenje je od početka u igri, kasnije je dodano da možeš sam izvuć koji hoćeš.

marcilius se sviđa
OdgovoriCitiraj
marcilius
Bronze member
9 fcoina
Član: prije 2 godine
07/08/2019 6:02 am  

Zero, veliko hvala na korisnim informacijama 🙂  Stavio sam tako i guštam u igri, baš je vrhunska. Nisam ljubitelj takvih igara sa mačem, ali ovo je nešto posebno. Ono, jedva čekam da dođem sa posla i da zaigram. Ja sam oduševljen. Hvala na pomoći dečki!

Zero se sviđa
OdgovoriCitiraj
WooddieBone
Silver member
64 fcoina
07/08/2019 9:52 am  

Nikad nisi fan žanra dok ne otkriješ onaj jedan primjer koji je remek djelo.

Ak ti se neda zajebavat po inventaru i igraš na PCu, postoje console komande. Dodaš si armor i oružje koji ti se sviđaju za tvoj trenutni level i praši. Ak imaš Blood and Wine uzmeš si aerondight koji levela s tobom i miran si po pitanju silver sworda. A i raste mu damage što više udaraš kombose.

Uživaj u igri.

marcilius se sviđa
OdgovoriCitiraj
marcilius
Bronze member
9 fcoina
Član: prije 2 godine
07/08/2019 10:12 pm  

@wooddiebone

Baš si dobro napisao, remek djelo. Ja u zadnje vrijeme igrao samo wildlands. Mozak na pašu i samo ponavljaj slične misije. A, ovo je nešto posebno. Prvi puta prije godinu dana krenuo igrati i brzo odustao. Bio sam nespreman za ovakvo nešto. Sada imam više strpljenja i malo sam pohvatao sa drugim igrama (osim nogometa) neke stvari. Ja igram na pc sa bežičnim xbox one kontrolerom. Znam, mnogi se čude, ali eto ne znam bez kontrolera igrati 🙂 Malo čitam od početka ovu temu. Kako ste samo isčekivali igru i bili oduševljeni hehe Sad je red na mene. Hvala za korisne savjete. Daleko najbolji forum! 

OdgovoriCitiraj
WooddieBone
Silver member
64 fcoina
07/08/2019 10:41 pm  

Ništa čudno da igraš s kontrolerom.

Izvan FPS žanra, kontroler je daleko superiorniji alat za igru, pogotovo u ovakvim igrama di moraš izbjegavat puno i kretat se u svim smjerovima.

Osim toga, kontrole za miš i tipkovnicu u Witcheru 3 su jedne od najgorih koje sam ikad vidio, a igram na PC-u od prvog osnovne kad je Icewind Dale bio aktualan.

marcilius se sviđa
OdgovoriCitiraj
ikral
Silver member
15 fcoina
08/08/2019 6:30 am  

Bome ovoj se igri treba potpuno posvetiti i ne prekidati dok se ne odigra, što je 150 - 200 sati sa ekspanzijama. Kontroler je i meni zakon, pogotovo onaj za Xbox One, iako sam odigrao na PS4. Tipkovnica za FPS i RTS, sve ostalo kontroler IMHO.

marcilius se sviđa
OdgovoriCitiraj
WooddieBone
Silver member
64 fcoina
08/08/2019 8:28 am  

Meni je iskreno pasao lagani tempo, kak u igri samoj (sve polako, nikud se ne žurit, ak te nekaj odvuče u petom smjeru od onog kojeg si odabrao samo prati), tako i u raspodjeli vremena za igranje.

Nekad nisam po tjedan dana igrao jer nisam stigao, al nakon nekog postotka igre, kad sam ful uronio u svijet, svaki put kad bi upalio kao da nisam ni prestao od zadnji put.

marcilius se sviđa
OdgovoriCitiraj
Gameslord
Bronze member
18 fcoina
Član: prije 3 godine
22/08/2019 1:36 pm  

OdgovoriCitiraj
FensiSuperstar
Član Moderator
31 fcoina