Što se trenutno igr...

[Istakni] Što se trenutno igra i što se zadnje odigralo?  

Stranica 144 / 144

foggy
Bronze member
19 fcoina
Član: prije 2 godine
07/08/2019 9:01 pm  

Mlatio sam, ni više ni manje, nego Xenoblade Chronicles 2: Torna - The Golden Country:

http://www.foggyproductions.com/reviews/fullreview/5d46f0805bf5a500174c4f47

Bacite oko na review, ako vas zanima. Mislim da sad sljedeće moram novi Fire Emblem, ali prvo Darskidersi 3 na plejci hohoho (koji mi je do jaja, van tehničkih problema).

www.foggyproductions.com

OdgovoriCitiraj
Deadwalker
Silver member
48 fcoina
Član: prije 4 godine
09/08/2019 11:34 pm  

@ficolegend

Znači gameplay je dobar, world building također, uz solidan VA. Priča je promašaj (kao uvijek kada to Bethesda radi), online dio igre amaterski odrađen jer nemaju nikakvog iskustva s time.

Ako mi je četvorka ok, mislim da će mi i ovo biti ok 😀

Što se tiče TOR-a, to je u suštini ogromna SP igra koja glumi masovku, kao što direktor HŽ-a glumi sposobnog direktora. Mislim da su nedavno za F2P igrače povećali cash limit i maknuli još neke restrikcije, no i dalje je cijeli sustav postavljen tako da electronic arts baš ŽARKO ŽELI da budeš pretplatnik.

Nevezano uz cijelu priču ovdje, počeo sam ozbiljno guštati u Assassin's Creed Originsu. Iz trećeg pokušaja. Igram iste fetch questove kao u ovakvim masovkama, samo što sve zajedno to dobro funkcionira. Eto, ništa pametnog iz ove diskusije 😀

The greatest teacher, failure is.

OdgovoriCitiraj
FicoLegend
Član Moderator
46 fcoina
10/08/2019 1:05 am  
Objavio/la: @deadwalker

@ficolegend

Znači gameplay je dobar, world building također, uz solidan VA. Priča je promašaj (kao uvijek kada to Bethesda radi), online dio igre amaterski odrađen jer nemaju nikakvog iskustva s time.

Ako mi je četvorka ok, mislim da će mi i ovo biti ok 😀

Što se tiče TOR-a, to je u suštini ogromna SP igra koja glumi masovku, kao što direktor HŽ-a glumi sposobnog direktora. Mislim da su nedavno za F2P igrače povećali cash limit i maknuli još neke restrikcije, no i dalje je cijeli sustav postavljen tako da electronic arts baš ŽARKO ŽELI da budeš pretplatnik.

Nevezano uz cijelu priču ovdje, počeo sam ozbiljno guštati u Assassin's Creed Originsu. Iz trećeg pokušaja. Igram iste fetch questove kao u ovakvim masovkama, samo što sve zajedno to dobro funkcionira. Eto, ništa pametnog iz ove diskusije 😀

Gameplay je dobar kad radi. Velim, tih bugova ima stvarno previše. Nisam osoba koja pati na takve stvari, ali kad te pogodi, onda te pogodi. I onda kad krene stavljati neprijatelje puno previsokog levela... Baš se zna izgubiti gušt i bio bi red da kao i kod NMS, Bethesda zasuče rukave i primi se posla da naprave igrivu igru.

Jesu, povećali su u TOR-u neke stvari, što je lijepo, no i dalje je to na pretplatu puno bolje, nešto što čak razmišljam i uzeti kada dođe nova ekspanzija.

Origins i Odyssey su odlične igre. Odyssey je sličan Originsu, no opet, evolucija onoga što su već napravili. Izvrsna igra apsolutno predivnog svijeta. Veći RPG od Andromede.

Deadwalker se sviđa
OdgovoriCitiraj
Shooter
Silver member
18 fcoina
10/08/2019 6:31 am  

Ja sam počea Origins prije neka dva miseca. Doša do onog ukletog grada ili šta li je već bilo i sta. Djelomično je do posla, ali i igra mi je poprilično dosadna. Lipo izgleda ali nekako je bezdušna i priča me nije ni najmanje zainteresirala. Možda nastavim, možda ne. 

OdgovoriCitiraj
Gameslord
Bronze member
20 fcoina
Član: prije 3 godine
11/08/2019 1:58 am  

Frend mi posudio Assasins Creed Oddisay.

U jednom trenutku sam skoro prestao igrati,jer me Ubisoft raspizdio s kad je kvest postao dostupan.Trebali su ga učiniti dostupnim tek kad se SVI ostali main kvestovi pređu.Uništio mi je...nestala je praktički sva uzbudljivost svih ostalih glavnih kvestova.

Repetitivnost nekih stvari postrani,igra mi je fakat super,a borbe brodova epske,pogotove kad se brodić nabrije i kada mogućnost preživljanja borbi protiv 5+ brodova od jednom iz fantazije postane realna mogućnost,ali vrlo izazovna.

Proveo sam cirka 300h čiste igre uz ACO i proveo bih još da nisam uneredio gamepad.Bar se sad mogu fokusirati na PC.

OdgovoriCitiraj
foggy
Bronze member
19 fcoina
Član: prije 2 godine
11/08/2019 11:22 am  

Nakon što sam odradio Darksiderse 3, krenuo sam Gravity Rush 2. Za sada mi se čini super, a kretanje bez gravitacije ne da me kolje, nego sam pol vremena u zidovima. Ali totalni eye candy od igre.

Post je mijenjan prije prije 2 tjedna od foggy

www.foggyproductions.com

OdgovoriCitiraj
Zero
 Zero
Platinum member
57 fcoina
13/08/2019 7:43 am  

Završio MI 2 (zadovoljan sam, makar mi je teško procijeniti gdje bi točno stavio ovaj nastavak, ali naginjem tome da bi to bilo u donjem dijelu ljestvice u inače kultnom serijalu) pa se sad vraćam na već od prije započetu Somu na GOG-u. Privukla me igra tek kad sam naišao na prve likove i sad sam odlučan u tome da ovo i odigram. Super setting btw.

OdgovoriCitiraj
FicoLegend
Član Moderator
46 fcoina
14/08/2019 1:34 pm  
Objavio/la: @shooter

Ja sam počea Origins prije neka dva miseca. Doša do onog ukletog grada ili šta li je već bilo i sta. Djelomično je do posla, ali i igra mi je poprilično dosadna. Lipo izgleda ali nekako je bezdušna i priča me nije ni najmanje zainteresirala. Možda nastavim, možda ne.

Meni je baš suprotno bilo. U redu, možda su sidequestovi malo statični, nisu najrazrađeniji, ali Bayek me strašno vukao dalje, imao sam osjećaj da je stvarno čovjek po karakteru, po glasovnoj glumi i po motivaciji.

Objavio/la: @gameslord

Frend mi posudio Assasins Creed Oddisay.

U jednom trenutku sam skoro prestao igrati,jer me Ubisoft raspizdio s kad je kvest postao dostupan.Trebali su ga učiniti dostupnim tek kad se SVI ostali main kvestovi pređu.Uništio mi je...nestala je praktički sva uzbudljivost svih ostalih glavnih kvestova.

Repetitivnost nekih stvari postrani,igra mi je fakat super,a borbe brodova epske,pogotove kad se brodić nabrije i kada mogućnost preživljanja borbi protiv 5+ brodova od jednom iz fantazije postane realna mogućnost,ali vrlo izazovna.

Proveo sam cirka 300h čiste igre uz ACO i proveo bih još da nisam uneredio gamepad.Bar se sad mogu fokusirati na PC.

Odyssey mi je još bolji od Originsa. Baš pravi RPG na kraju, a svijet apsolutno predivan. Čekam priliku da ulovim i DLC-e.

OdgovoriCitiraj
ikral
Silver member
15 fcoina
14/08/2019 2:09 pm  

Kako se ne igram već neko vrijeme, znam da će mi sljedeća igra biti vrh kad konačno krenem. Sad, Batman, Horizon, GTA, Nier Automata ili nešto drugo, pitanje je. Čekamo jesen/zimu.

OdgovoriCitiraj
FicoLegend
Član Moderator
46 fcoina
14/08/2019 10:08 pm  
Objavio/la: @ikral

Kako se ne igram već neko vrijeme, znam da će mi sljedeća igra biti vrh kad konačno krenem. Sad, Batman, Horizon, GTA, Nier Automata ili nešto drugo, pitanje je. Čekamo jesen/zimu.

GTA V? Ako ga nisi igrao, bit će ti stvarno odličan i mogao bi potrajati, unatoč tome što je, meni osobno, među slabijim GTA-ima.

OdgovoriCitiraj
Zero
 Zero
Platinum member
57 fcoina
19/08/2019 9:07 am  

Nakon odlične Some  (u smislu priče, dijaloga i atmosfere, puno manje glede gameplaya), napokon sam dovršio Unravel. Za jednu indie igru  (potpomognutu od strane EA, što je za opću percepciju vjerojatno loše) igra je spektakl vizualno i zvučno. S platformerske strane zna djelovati nekad slampavo, ali i dalje mi je po pitanju tih segmenata i lakših zagonetki ispred primjerice prvog LBP. Definitivno jedan od 2D platformera koje bi trebalo odigrati nekad za opuštanje.

OdgovoriCitiraj
Stranica 144 / 144