FIFA 20 i PES 2020 su samo obične reciklaže koje ćemo ponovno kupiti  

Stranica 1 / 2

Flipper
1605 XP-a
Rank: 8
Objave: 5489
Moderator
Član: prije 4 godine
wpf-cross-image

Ajmo biti brutalno iskreni i priznati si - da, svjesni smo da su i FIFA 20 i PES 2020 RECIKLAŽE! Ako ste isprobali demo FIFA-e 20 ili punu verziju PES-a, onda ste i sami svjesni da je izjava i više nego istinita. Ne samo da je gameplay jako sličan u obje igre prošlogodišnjim verzijama, već…

10 odgovora
marcilius
108 XP-a
Rank: 2
Objave: 67
Član: prije 2 godine

Volio bih da kažem da nisi upravu, ali jesi i to dosta. Iako mi se sviđa pes na full verziji sam stavio na -2 brzinu da bi to sada bilo igrivo. Barem meni. Neshvatljivo je da su pes i fifa tako brze igre jer nogomet definitivno nije tako brz. Ja i kolege odmah u startu uvijek pes brzinu na -1. Evo prvi puta da stavljam na -2. Nema ono da se uspori ritam i pojača kao u nogometu pravome, barem da je blizu tome. Kažem, samo moje mišljenje i viđenje svega toga. Na fifi je to izraženije jer se igrači neprirodno brzo okreću i meni to ubija draž igranja. Da barem naprave 2 opcije pa da imaš izbora za offline igranje. Na fifi kad i staviš slow nema te bitne promjene. Kupio pes na plati.ru za 22 eura. Godinama kupovao i pes i fifu odmah za ps4, sada samo pc ovako za 22 eura, više ni ne vrijedi

Odgovori
biver
486 XP-a
Rank: 4
Objave: 454
Član: prije 4 godine

Jucer probao fifu demo, volta ce bit super, sto se tice klasicnog nogometa ne znam jer iz nekog razloga ea ne dozvoljava da promijenimo brzinu igre tako da ne mogu isprobat kakva je igra. Na ovim postavkama puno prebrzo i nerealno u odnosu na nogomet irl.

Odgovori
Cindra
161 XP-a
Objave: 6
Član: prije 1 mjesec

Pes se poboljsao s licencama ali zato igrivost jos gora..

Odgovori
Ikeee
126 XP-a
Objave: 5

Jos uvijek mi je draza FIFA.. PES odavno nije ono sto je nekad bio

Odgovori
Camby
126 XP-a
Objave: 5

Pes je jos miljama daleko od fife...ali to da,same sh*t every year

Odgovori
Skelly
378 XP-a
Rank: 4
Objave: 15

Svake dvije godine copy-paste bude pa onda neko poboljsanje mislim toliko para zarađuju da ih boli briga jbg tough luck

Odgovori
Zuki_hr
228 XP-a
Rank: 3
Objave: 12
Član: prije 1 godina

Cekam Hajduk znaci nos koju godinu nista od fife😅

Odgovori
Almir_Devedzic
277 XP-a
Rank: 3
Objave: 11

Ajd Fifa ima voltu, barem nesto novo, s druge strane pes mi je preuzeo juventus...

Odgovori
ZrilicH
151 XP-a
Objave: 6

Ista igrica svake godine

Odgovori
Stranica 1 / 2