Vijesti

Je li Cyberpunk 2077 doživio veliki grafički downgrade?

Naravno da svi imamo svoja mišljenja i da se ne moramo složiti jedni s drugima. To je internet. Mene osobno je Cyberpunk 2077 gameplay demo oduševio, pa sam otišao na Twitter i malo manje Reddit i YouTube, da bih vidio što kažu drugi igrači o gameplayu koji smo vidjeli.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Iznenadilo me kad sam vidio da mnogi igrači pišu i pričaju o tome da je grafika u odnosu na onaj 45-minutni gameplay doživjela veliki downgrade. Naravno da nije trebalo dugo vremena, pa se sad većina vodi o tome je li i koliko veliki je Cyberpunk 2077 doživio downgrade.

Jeste li ga vi primijetili?

Deep Dive demo (klik za uvećanje)

Službena slika iz igre (klik za uvećanje)

Deep Dive demo (klik za uvećanje)

Službena slika iz igre (klik za uvećanje)

Deep Dive demo (klik za uvećanje)

Službena slika iz igre (klik za uvećanje)

Deep Dive demo (klik za uvećanje)

Službena slika iz igre (klik za uvećanje)

Ovakvih slika već sad na internetu i forumima ima podosta, pa nema smisla da stavljamo sve. Posebno su fanovi ljuti na CDPR zbog Keanu Reveesa koji u igri ne izgleda niti blizu kao u onom E3 2019 videu.

[Image] Expectations VS Reality from r/PS4

Ako vas baš zanima rasprava možete otići na ResetEru koja je puna postava o downgrejdu grafike.

E sad, ako vas jako muči grafika onda možda imamo još lošiju vijest! Naime, mi još uvijek nismo vidjeli PS4/Xbox One verziju. Sve što smo dosad vidjeli je PC verzija igrana preko Xbox kontrolera. Za očekivati je da će konzolaške verzije izgledati lošije jer s obzirom na veličinu i kompleksnost Cyberpunka 2077, PS4 i Xbox One su jednostavno preslabi i vrijeme je za next-gen konzole.

Budite sigurni da će Cyberpunk 2077 doći i na next-gen i da će biti puno ugodniji za igranje.

Podrži FFA za samo 1€ i riješi se reklama

Svaki vaš doprinos pomaže nam očuvati gaming zajednicu koju volite. S malom donacijom možeš ukloniti reklame s FFA i dobiti bedž po želji pored imena u komentarima.

PODRŽI NAS
Igra

Povezano