SLUŽBENO! PlayStation 5 dolazi krajem 2020. i donosi velike promjene  

Stranica 1 / 2

FicoLegend
1076 XP-a
Rank: 7
Objave: 4986
Moderator
Član: prije 4 godine
wpf-cross-image

Službene informacije o PlayStationu 5: SLUŽBENO: PS5 kontroler donosi dvije stvari koje će zauvijek promijeniti način na koji igramoPlayStation 5 novi detalji – potpuno novo sučelje, glomazniji DualShock 5 i veća baterija Sony je iz vedra neba izbacio dosad neotkrivene podatke o svojoj novoj konzoli koja se službeno zove PlayStation 5. Jim Ryan, predsjednik Sony…

19 odgovora
Icek ™
1114 XP-a
Objave: 5005

Još da stave trigger stopere u controller, bilo bi savršeno, kao i tipke ispod controllera, kao što imaju "pro" controlleri.

Odgovori
1 Odgovori
Mlatimudan
Član: prije 1 mjesec

1105 XP-a
Objave: 44

Najbitnija je debljina joya za udobnost. Impact je tu top

Odgovori
ThaUrban
1282 XP-a
Rank: 8
Objave: 2448

Najs, još 14 mjeseci znači.

Odgovori
Herc
163 XP-a
Rank: 2
Objave: 56
 Herc
Član: prije 2 godine

E3 2020 biti će teška bomba!

Odgovori
1 Odgovori
Weky
 Weky

1678 XP-a
Rank: 9
Objave: 948

Tako što se neće ni pojaviti. Sony će imati solo evente.

Odgovori
Laf
26 XP-a
Rank: 1
Objave: 436
 Laf
Član: prije 3 godine

Super vijesti, ali naslov "prijelomna vijest" je ono...

Odgovori
1 Odgovori
Zero
 Zero

3206 XP-a
Rank: 12
Objave: 5810

Nedavno je bila vijest o nekoj ženi koja je prilikom bijega nakon ubojstva polomila obje noge. Mislim da bi to bilo u kategoriji prijelomnih vijesti, heh.

Inače, super je ovo za feedback triggere i haptički odziv. Još da izbace osvjetljenje i poboljšaju trajnost baterije, to bi bio dobar pomak na bolje. Samo što će one dvije stavke vjerojatno dići ionako pozamašnu cijenu Sonyjevog kontrolera, pa će opet biti najsmislenije dodatne kontrolere uzimati isključivo kad su akcije.

Odgovori
PersonaUser
8472 XP-a
Rank: 15
Objave: 176
Član: prije 5 mjeseci

Izlazi kada i Xbox “Project Scarlett” i bit ce to mozda najbolji rat konzola Xbox i PlayStation i nadam se da se nece dogoditi ono sto se dogodilo sa PS3

Odgovori
Mlatimudan
1105 XP-a
Objave: 44
Član: prije 1 mjesec

Samo da oblik bhde ka u scuf impacta i sve super jer anatomski najbolje lezi u ruci od svih joysticka. Taman debljine. I taman da izade pred bozic kad su prazbici i odma se moze peglat do dugo u noc. Samo me zanima kako ce se ove popularne igre ka fortnite i apex legends igrat na ps5 jer nece njima opast toliko pooularnost da i dalje ne budu medu top igrama

Odgovori
Solid Snake
2303 XP-a
Rank: 10
Objave: 9843

Prava prijelomna vijest je da je Doom Eternal fucking POMJEREEEEEEEEN...

Odgovori
1 Odgovori
Punisher

720 XP-a
Rank: 6
Objave: 1500

@solid-snake

Ubiše me skoro kad sam pročitao danas 🙁

Odgovori
Emilijo
1074 XP-a
Objave: 2992

Mene zanima da li će kasniti u HR za Europom kao PS4.

Odgovori
1 Odgovori
PersonaUser
Član: prije 5 mjeseci

8472 XP-a
Rank: 15
Objave: 176

Mozes u ime svih nas kontaktirati Sony i zamoli ih da PS5 izadje u Hrvatskoj kada bude izlazio u ostalim zemljama Europe

Odgovori
Flipper
1577 XP-a
Rank: 8
Objave: 5487
Moderator

Iduće godine sam kum na svadbi, bit će 3 krštenja, a na jednom ću biti kum isto...tako da se nadam da netko otkupljuje bubrege. Ili će biti na rate i jbg. Cijena nije bitna, kupit će se. 😀

Odgovori
Stranica 1 / 2